logo yeni

ARKADAŞLAR 657 YE TABİ MEMUR İŞÇİ SINIFINA NASIL GEÇER

Daha
2 yıl 8 ay önce #6738 yazan mtuncer_06
ARKADAŞLAR BEN 657 YE TABİYİM AMA BİR KİT'E 399 KAPSAM DIŞI OLUYOR GALİBA GEÇEBİLİR'MİYİM VEDE NASIL BİR YOL İZLEMEM GEREKİYOR KURUM ÖNERİNİZ VAR MIDIR.BİLGİ VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #6739 yazan Kül Tigin
399 sayılı KHK ye göre çalışanlar sözleşmeli statüde çalışmaktadır. Bu istihdam türü KİT' lere özel bir sözleşmeli istihdamıdır. Sorduğunuz konuyla ilgili olarak aşağıdaki DPB görüşünü inceleyebilirsiniz.
http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/devlet-personel-baskanligi-gorusleri/kit-personeli/437-memurlarin-kit-soezlesmeli-pozisyonlara-veya-isci-ka

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 8 ay önce #6742 yazan mtuncer_06
teşekkür ederim de tam anlayamadım beni konuyla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6743 yazan narmenx
Yani işin kısacasını şöyle açıklayayım;

Geçiş yapmak istediğin kurum(KİT)'de boşta pozisyon olması ve kurumun seni kabul etmesi yeterlidir.Nihayetinde KİT lerde yönetim kurulu kararları çok önemlidir.Açıktan atama yapma yetkisine sahiptir.

mtuncer_06 yazan: teşekkür ederim de tam anlayamadım beni konuyla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
2 yıl 8 ay önce #6744 yazan mtuncer_06
cevaplar için teşekkür ederim genede yazmak isteyen olursa sevinirim.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.455 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.