logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

EĞİTİM İÇİN İZİN

Daha
2 yıl 2 ay önce #9012 yazan aslan35
657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA TABİ KADROLU VE ASİL 2 YILLIK ÜNİVERSİTE (ÖNLİSANS) MEZUNU BİR MEMUR DİKEY GEÇİŞ SINAVINI (DGS) KAZANIP BİR ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİĞİNDE BU MEMURA EĞİTİM İÇİN İZİN VERİLEBİLİR Mİ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 ay önce #9015 yazan nazli
Devlet memurlarına ilişkin kanun ve yönetmeliklerde önlisans üzerine lisans eğitimi yapanların eğitimlerini sürdürmeleri için izin verileceğine dair bir hüküm yer almıyor.

Daha doğrusu izin türleri tek tek sayılmış (yıllık, aylıksız, mazeret, hastalık, refakat, süt) ve bunlardan ayrı olarak eğitim göreceklere izin imkanı ise getirilmemiştir.

657 sayılı Kanunda sayılan izinleri çeşitli şekillerde kullanarak eğitiminize devam edebilirsiniz, Ayrıca amirlerinizin eğitiminize bakış tarzı da önemli olacaktır.

Daha
2 yıl 2 ay önce #9017 yazan scandisk
seni idare etmeleri lazım. O hoşgörü ve anlayışı da ne yazıkki herkes göstermiyor.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.324 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.