logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

EĞİTİM İÇİN İZİN

Daha
2 yıl 3 hafta önce #9012

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA TABİ KADROLU VE ASİL 2 YILLIK ÜNİVERSİTE (ÖNLİSANS) MEZUNU BİR MEMUR DİKEY GEÇİŞ SINAVINI (DGS) KAZANIP BİR ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİĞİNDE BU MEMURA EĞİTİM İÇİN İZİN VERİLEBİLİR Mİ?

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 3 hafta önce #9015

Devlet memurlarına ilişkin kanun ve yönetmeliklerde önlisans üzerine lisans eğitimi yapanların eğitimlerini sürdürmeleri için izin verileceğine dair bir hüküm yer almıyor.

Daha doğrusu izin türleri tek tek sayılmış (yıllık, aylıksız, mazeret, hastalık, refakat, süt) ve bunlardan ayrı olarak eğitim göreceklere izin imkanı ise getirilmemiştir.

657 sayılı Kanunda sayılan izinleri çeşitli şekillerde kullanarak eğitiminize devam edebilirsiniz, Ayrıca amirlerinizin eğitiminize bakış tarzı da önemli olacaktır.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 3 hafta önce #9017

seni idare etmeleri lazım. O hoşgörü ve anlayışı da ne yazıkki herkes göstermiyor.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.528 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.