logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

Rapor alsam sıkıntı yaşarmıyım

Daha
3 yıl 2 ay önce #215 yazan lazslo
Bu yıl 3 kez rapor almak zorunda kaldım arkadaşlar. 4. rapor alsam :whistle: sıkıntı yaşarmıyım ne dersiniz

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #220 yazan Fatihsolmaz
Toplamda kaç gün rapor kullandınız. Tek hekimmi kurul raporumu.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 2 ay önce #231 yazan lazslo
Tek hekimden 11 gün aldım. 3-3-5 gün. bir 5 daha alacağım ama hukuki olarak sıkıntı olurmu bilmiyorum

Daha
3 yıl 2 ay önce #233 yazan narmenx

lazslo yazan: Tek hekimden 11 gün aldım. 3-3-5 gün. bir 5 daha alacağım ama hukuki olarak sıkıntı olurmu bilmiyorum

Tek hekimden bir parçada 10 gün,yıl içinde parça parça alınırsa 40 günü geçmemeli.Bu durumda sizin bahsettiğiniz rapor süreleri parça parça olup toplamda 11 gün olmuştur.Yeni alacağınız 5 gün rapor mevzuat açısından bir sıkıntı yaratmaz.kolay gelsin.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #1043 yazan Edirneden

lazslo yazan: Tek hekimden 11 gün aldım. 3-3-5 gün. bir 5 daha alacağım ama hukuki olarak sıkıntı olurmu bilmiyorum

Raporlar konusunda bir sıkıntı yaşamazsın ama sana kafayı takma ihtimalleri yüksek:=)..

bence eğer hastalık yüzünden almıyorsan git amirlerinle konuş durumu anlat rapor almam lazım de(tabi düzgün insanlarsa)..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1045 yazan turanaga
Raporun sayısı çok önemli değil. Ama eğer her rapor 10 gün olursa en fazla 4 defa alınabilir yıl içinde.

Rapor süreleri 10 günden az ise ve toplamları 40 günü geçmeyecekse kaç defa alındığının önemi olmaz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1718 yazan scandisk
Bazı kurumlar çok rahat bu konuda. Ben bir defa rapor aldım 5 yılda o da bir kez, daire başkanının yanına girdik adam bana düşman gibi bakıyordu.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.357 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.