logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

AMELİYAT İÇİN MAZERET İZNİ

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3838 yazan güneş
EŞİM AMELİYAT OLACAK, BENİM REFAKAT ETMEM GEREKİYOR.BUNUN İÇİN MAZERET İZNİ KULLANILABİLİR Mİ?
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan Kül Tigin. Sebep: Forum kuralları 3.10 gereğince konu başlığında değişiklik yapılmıştır.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3839 yazan mustafa çakırcalı
Yöneticiler daha net cevap verirler muhtemelen ama ben verildiğini biliyorum.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3853 yazan nazli
İsteyeceğiniz izin süresine göre durum değişir sanırım. Gün içerisinde uğrayıp gelmeniz gereken bir rahatsızlıksa amirleriniz buna müsaade edebilir. Daha uzun süre alacaksanız, 10 güne kadar mazeret izni verme konusu amirlerinizin uygun görmesine bağlıdır. Refakat izni ise verilmez diye düşünüyorum

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3863 yazan metinc
Bundan iyi mazeret olmaz iznini alabilirsin.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3867 yazan papatya
Sayın GÜNEŞ,

Eşinizin ameliyatı nedeniyle, mazeret türü belirtilmemiş ve verilmesi amirlerin takdirine bırakılmış olan (10 güne kadar)mazeret izni kullanabilmeniz mümkün olmakla birlikte, bu iznin verilmesi konusunda amirlerinizin takdir yetkisi bulunduğundan, izin verilmemesi yönünde bir değerlendirmede de bulunabilirler.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3912 yazan metinc

papatya yazan: Sayın GÜNEŞ,

Eşinizin ameliyatı nedeniyle, mazeret türü belirtilmemiş ve verilmesi amirlerin takdirine bırakılmış olan (10 güne kadar)mazeret izni kullanabilmeniz mümkün olmakla birlikte, bu iznin verilmesi konusunda amirlerinizin takdir yetkisi bulunduğundan, izin verilmemesi yönünde bir değerlendirmede de bulunabilirler.

Böyle bir mazerete amir izin vermiyorsa kin güdüyor demektir.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3916 yazan osman1
Ne amirler var kurumlarda. Vermem dedi mi vermiyor izin. Yokuş amir denilen türden.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.410 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.