logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

İLGİNÇ BİR YILLIK İZİN SORUSU ?

Daha
3 yıl 1 hafta önce - 3 yıl 1 hafta önce #3695 yazan NEDVED
17.11.2004 YILINDA MEMURİYETE BAŞLADIM. ŞUAN İTİBARİYLE 9 YILIM BİTTİ VE 10 YILIMDAN DA GÜN ALMIŞ BULUNMAKTAYIM.

657 SAYILI MEMURLAR KANUNUNDA : MEMURLARDA 10 YILA KADAR HATTA 10'UNCU YILDA DAHİL YILLIK İZİN 20 GÜN OLARAK BELİRLENMİŞ.

BEN 17.11.2013 YILINDAN 17.11.2014 YILINA KADAR Kİ SÜREÇTEKİ YILLIK İZNİM 20 GÜN, KABUL.... PEKİ 18.11.2014 TARİHİNDE Kİ YILLIK İZNİM İSE 30 GÜN OLUYOR DEMKETİR ÇÜNKÜ 11 YILMDAN GÜN ALMIŞ-11 YILIMA GİRMİŞ OLUYORUM Kİ BU DA 2014 YILI İÇERİSİNE DENK GELİYOR.

Eee O ZAMAN SORUM ŞU : 2014 YILINDA YILLIK İZNİM 20 GÜN MÜ; 30 GÜN MÜ?

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 3 yıl 1 hafta önce yazan NEDVED.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3697 yazan papatya
Sayın NEDVED,

Yıllık izin süresi ile hizmet arasındaki ilişkiyi çok açık ve anlaşılır bir şekilde belirtmişsiniz.

İfade ettiğiniz tarihlere göre, 17.11.2014 tarihinde 30 gün izne hak kazanılacağından, bu tarihe kadar 20 gün izin hakkınız olacaktır. 10 yıllık hizmeti bulunanların hak edeceği 30 günlük izin süresi, 2014 yılında 20+10 olarak uygulanacaktır.

2014 yılında, 17.11.2014 tarihine kadar en çok 20 gün (devreden izin yoksa) yıllık izin kullanılabilecek, bu tarihten sonra ise 10 günün kullanılması ya da sonraki yıla aktarılması mümkün olacaktır.

Kısaca, 2014 yılı izniniz 20+10'dur diyebilirim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: NEDVED

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3699 yazan NEDVED
PAPATYA HANIM Bİ TANESİNİZ :) TEŞEKKÜRLER.

30 GÜN İZNİM OLACAĞI İÇİN SEVİNÇLİYİM.ZİRA MEMURİYETTE 10 YIL HİZMET...VAY BEE...

AYNI ZAMANDA DA ÜZÜLÜYORUM. ÖMRÜM 10 YIL GEÇMİŞ.. YİNE VAY BEE, O KADAR HIZLI MI GEÇTİ YILLAR.,BU NE YAHU...

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3707 yazan emircan alim
evet ilginç bir durum, 30 gün izne kavuşmak iyi ancak 10 gün ekstra izini kullanabilmek için yıl sonunu beklemekte kötüymüş B)

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3786 yazan kawastr
Herşeye rağmen yıllık izne 10 gün daha eklenmesi güzel...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
2 yıl 11 ay önce #5045 yazan MALİUZMAN
Benim de 25.10.2014 de 10 yılım dolacak)))

Daha
2 yıl 11 ay önce #5061 yazan nazli
2014 içerisinde 30 gün izin kazanıldı demektir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.498 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.