logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

Refakat izni kullanmak için rapor alınması

Daha
3 yıl 1 ay önce #2106 yazan turanaga
Babamın ağır rahatsızlığı nedeniyle refakat izni almayı düşünüyorum. Sağlık raporu için başvurdum henüz çıkmadı. Raporda babamın hayati tehlikesinin bulunduğu yazmazsa izin alamaz mıyım?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2124 yazan nazli
Bir arkadaşımın başına benzer bir olay geldi. Raporda şu ifade yok, bu ifade yok demiş kurum, arkadaş her defasında rapora bir şeyler ekleyeyim diye uğraşırken, izin alamadan hastasını kaybetti. :(

Daha
3 yıl 1 ay önce #2129 yazan metinc
Raporlarda hangi ifadelerin yer aalacağı hangi düzenlemede yazıyorki. söyleselerde öğrensek bizde

Daha
3 yıl 1 ay önce #2595 yazan rene
ben nakil oldugumda sağolsun babamda refakatci olarak yanımda kaldi. tam 4 farklı rapor cikarttirmişlardi.

All is Well

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2596 yazan papatya
Konuya ilişkin ayrıntılı bilgilere memurunyeri.com'da yer alan çeşitli makalelerde yer verilmiştir.
Aşağıda bazılarına ait adreslerin verildiği makalelerde yeterli bilgilere ulaşılamaması durumunda, iletilecek sorulara cevap verilebilecektir.

http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/sitemizden-gorusler/2238-ucretli-izinlerin-degisik-turu-refakat.html
http://memurunyeri.com/soru-cevap/cevaplanmis-talepler/727-refakat-izni-alinmasi.html

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan papatya.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2685 yazan salih kanat
İzin alabilmen lazım diye biliyorum. Allah şifa versin

Daha
3 yıl 1 ay önce #3049 yazan kamu prsnl
Arkadaşım alabilirsin tedavi yapan doktorun refakat izin raporuna hastanın sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu yazarsa sorun olmaz ben oğlum için kullanıyorum 3 ay bitti bir 3 ay daha verdi doktorumuz çünkü sürekli bakıma ihtiyacı vardır diye yazdı.Bundan sonra alamıyacaüım ama ücretsiz izne çıkabilirim gerekirse...

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3681 yazan keremcem
hangi hastalıklara veriliyor refakat izni raporu

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3701 yazan osman1
hastalığın türüne göre verilmiyor. refakat edilmediği takdirde hayatı tehlikeye girecek ya da ihtiyaçlarını karşılayamayacak türde bir hastalık ya da kaza halinde veriliyor anladığım kadarıyla.

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3787 yazan kawastr
Benzer bir durumda ben yaşadım. Emniyete teknisyen yardımcısıyım. Beni idare etmişlerdi. Biraz yıllık izin biraz da müdürün hoşgörüsüyle geçirdim.

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.495 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.