logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

kullanılmayan senelik izin

Daha
3 yıl 2 ay önce #1932 yazan ssakarr
yıl içinde kullanılmayan senelik izinin bir sonraki tıla aktarılması için belli bir zaman varmı? yoksa yıl içinde herhangi bir günde idareye müracaat yeterlimi oluyor.bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1934 yazan Çalkarakuş
Sene başında aktarılır.Müracaat etmenize gerek yoktur. Kural olarak ta çinde bulunulan yıl ile bir önceki yıla ait izinler sadece "kullanılabilir izinler" dir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ssakarr

Daha
3 yıl 2 ay önce #1950 yazan mithat
2011 yılında 20 gün izin hakkını hiç kullanmadım. 2012 yılında toplam 40 gün izin hakkım vardı. 2012 de 20 gün izin kullandım. 2013 yılında 40 gün iznim var diye düşünürken 20 gün iznin var dediler. Sebebini sorunca, 2012 yılında kullandığım iznin 2012 yılına ait olduğu, 2012 yılında kullanmadığınız 2011 izninin de yandığı söylendi.

Aktarılmış izinler varsa, izin kullanırken önce hangi izin kullanılmış sayılır?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1964 yazan nazli
Devreden izinlerde sıra gibi bir usul yok diye biliyorum. toplam (20+20) 40 gün izin varsa bunun 15 günü kullanılırsa gelecek yıla 20 gün devreder. 20 günü kullanılırsa 20 gün, 25 gün kullanılırsa 15 gün devreder. Önemli olan bir önceki yıldan devredecek izin süresinin o yıl hak edilen izin süresinden fazla olmamasıdır. 2012 yılında 20 gün izin hakkınız varsa ve 2012 bittiğinde 20 gün izin bulunuyorsa bu izin 2013'e devreder. Bu izin 2011 iznidir denmesi iyi niyetli bir yaklaşıma benzemiyor.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1993 yazan salih kanat

nazli yazan: Devreden izinlerde sıra gibi bir usul yok diye biliyorum. toplam (20+20) 40 gün izin varsa bunun 15 günü kullanılırsa gelecek yıla 20 gün devreder. 20 günü kullanılırsa 20 gün, 25 gün kullanılırsa 15 gün devreder. Önemli olan bir önceki yıldan devredecek izin süresinin o yıl hak edilen izin süresinden fazla olmamasıdır. 2012 yılında 20 gün izin hakkınız varsa ve 2012 bittiğinde 20 gün izin bulunuyorsa bu izin 2013'e devreder. Bu izin 2011 iznidir denmesi iyi niyetli bir yaklaşıma benzemiyor.

Evet bu izin eski yılın iznidir demeye kalkan tiplerde var ne yazıkki

Sayfa oluşturma zamanı: 0.364 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.