logo yeni

× Burada yıllık izin, aylıksız izin, mazeret izni, idari izin, doğum izni, süt izni gibi tüm izinlerle ilgili bilgi paylaşımda bulunabilirsiniz.

4 sorum var

Daha
1 yıl 3 ay önce #11652 yazan forumcu2013
14.04.2006-2014 yılları arsında ziraat bankasında idari sözleşmeli ve SGK(özel bir sandığa) tabi olarak çalıştım. 2010-2011 yılları arasında ise askerlik görevimi 1 yıl yaptım. 2014 nisan ayından itibaren bir kamu kurumunda merkez uzmanı olarak çalışmaktayım.
1) 30 günlük yıllık izin hakkım hangi tarihte hak edeceğim
2) asaletim hala onaylanmadı, askerlik sürem asaletimin onaylanmasında bir etkiye sahip midir?
3) benimle 2014 yılında birlikte başlayan arkadaşlarımdan emekli keseneğim farklı olur mu?
4) merkez uzmanlarının asaleti aldıktan sonra başka bir kuruma geçiş şansı var mıdır ?
teşekkür ederim.
saygılarımla

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 3 ay önce #11654 yazan metinc
1)Yıllık izin süresinin hesabında kazanılmış hak aylığında değerlendirilen süreler esas alınır. Belirttiğiniz hizmetleriniz kazanılmış hak aylığınızda değerlendirilmiş ise yıllık izin süresinde de değerlendirilir.
2)Askerlik aday memurlukta geçen sürelerde değerlendirilmez.
3)Muhtemelen farklı olacaktır.
4)Merkez uzmanı diye bir kadro olduğunu sanmıyorum. Tam olarak kadro unvanı nedir? Uzman ise kariyer meslek kapsamındamıdır? Asaletiniz tasdik olduktan sonra başka bir kuruma muvafakat almak yoluyla geçebilirsiniz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.