logo yeni

× Burada güncel olaylar ve haberlerle ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Brezilyaya gidecekmiyiz?

Daha
3 yıl 2 ay önce #270 yazan metinc
Evet bende brezilyaya gideceğiz çok büyük ihtimalle. bence estonyayı 3-0 hollandayıda 1-0 yener gideriz. Fatih terim varken sonuna kadar güveniyorum bu takıma

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #272 yazan narmenx

metinc yazan: Evet bende brezilyaya gideceğiz çok büyük ihtimalle. bence estonyayı 3-0 hollandayıda 1-0 yener gideriz. Fatih terim varken sonuna kadar güveniyorum bu takıma

Ben zor diyorum,gönlüm tabiki istiyor ancak dünkü Romanya maçını izleyenler arkadaşlar dikkat ettiler mi bilmiyorum takımda ciddi anlamda kondisyon sorunu var.Estonya hızlı oynayan bir takım,Hollanda hem hızlı hem teknik oynayan bir takım.İnşallah gönüllerimizin istediği şekilde sonuçlanır.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #334 yazan turanaga
Aslında gidilebilirdi. Hatırlıyorum da bir önceki teknik adamımız milli takımın başına getirildiği günlerde, daha çok sahalarda olması gerekirken magazin programlarında rastlıyorduk. O günlerden belliydi Milli Takımın durumu. Milli takım ruhu farklı olmalı. Biz izlerken o ruhu her şekilde yaşıyorken, oynayanlar ve teknik ekip bizden daha çok hissetmiyorsa hiçbir yere gidemeyiz. Son maçlardaki inanç ümit verse de, devralınan enkaz zor düzelir.

Daha
3 yıl 2 ay önce #340 yazan narmenx
Şu durumda gerçeği konuşmak lazım ki,milli takımın durumu içler acısı.Şanstan birşeyler olursa olur,ama şans da nereye kadar.Dediğiniz gibi seyircinin ruhu kabarıyor ancak oyuncularda ben o ruhu göremiyorum.Bir kaçını tenzih ediyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #387 yazan Ferhat_10
Melesef maç günü olan yoğunluğum nedeniyle maçı izleyememiştim ancak gönlümüz gitmekten yana elbet. Tabi Terim faktörünüde düşünmek gerek takımda bu yüzden gideceğimizi umuyorum .

Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.