logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

ünvan değişikliği

Daha
2 yıl 9 ay önce #6540 yazan destes
herkese selamlar..arkadaşlar aklımı meşgul eden sorular var yardımcı olursanız sevinirim ben kamu kuruluşunda bilgisayar teknikeri olarak çalışmaktayım ve çevre mühendisliği okumayı düşünüyorum çevre mühendisliğini bitirdiğim zaman mühendislik hakkından faydalanabilirmiyim unvan kadro maaş tazminat açısından..ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6542 yazan papatya
Sayın DESTES,

Teknik Hizmetler Sınıfına dahil Tekniker unvanlı bir kadroda görev yapıyor olmanız durumunda, Çevre Mühendisi olarak mezun olduğunuzda, zam ve tazminatlar bakımından hakkınızda Mühendisler için belirlenen zam ve tazminatlar uygulanacaktır. Ayrıca memuriyet başlangıç derecenize göre derece ve kademeniz yeniden belirlenecek ve daha ileri bir dereceye yükselmeniz de intibak düzenlemeleri çerçevesinde söz konusu olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: destes

Daha
Daha
2 yıl 8 ay önce #6574 yazan destes
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim..konuyla ilgili bir sorum daha olacak ama çevre mühendisliği kadrosuna geçiş iin ünvan değişikliği sınavına girmem gerekirmi ve mühendis kadrom verilmese dahi mühendis maaşı alabilirmiyim yoksa kısmi miktarda artışmı olur

Daha
2 yıl 8 ay önce #6575 yazan papatya
Sayın DESTES,

Belirttiğiniz durumun gerçekleşmesi halinde, Mühendis kadrosuna atanmasanız bile Mühendis için belirlenen zam ve tazminatlardan aynı şekilde yararlanırsınız.. Ek göstergeniz ve ek ödemeniz ise Tekniker kadronuz üzerinden ödenecektir.

Mühendis kadrosuna atanmanız ise unvan değişikliği sınavı ile mümkün olabilecektir.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: destes

Daha
2 yıl 8 ay önce #6580 yazan destes
İlginize ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim sizi meşgul etmek istemiyorum ama bilinçlenmek içinde sizin bilginizden istifade etmek istiyorum..sorum şu ben 8/3 derecede tekniker kadrosundayım daha önceleri büro personeli olan arkadaşlarla denge tazminatı arasında 180 tl gibi fark olmasına ragmen şimdi aynı alıyoruz denge tazminatım 617 tl bu normalmi yoksa bi yanlışlık varmı? Şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar

Daha
2 yıl 8 ay önce #6582 yazan papatya
Sayın DESTES,

2014 yılı belirlemelerine göre, Sosyal Denge Tazminatı miktarı en fazla 616,21 TL olarak ödenebilmektedir. Yapılan ödemenin doğru olduğunu düşünüyorum.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: destes, esma

Daha
2 yıl 8 ay önce #6584 yazan destes
sayın papatya ilginize çok teşekkür ederim..bi konuda daha bilgi almak istiyorum ben 8/3 derecede tekniker kadrosunda çalışmaktayım liseyi hazırlık dahil 4 yıl okuyarak 2001 yılında mezun olmuştum ve 2009 yılında sınavsız geçişle aöf işletmeye devam ederek 2012 yılında mezun oldum bu durumun derce kademe me nasıl bir etkisi olur hiç bir şekilde etkisi olmaz diye söyleniyor oyüzden fikrinizi almak istedim

Daha
2 yıl 8 ay önce #6610 yazan papatya
Sayın DESTES,

Bitirilen lise ve dengi okulların normal öğrenim süresinden fazla olması durumunda, fazla olan her öğrenim yılı için bir kademe ilerlemesi yapılabilmektedir. Tekerlik sonrası bitirdiğiniz okulun derece ve kademenize etkisinin anlattığınız durumda olmayacağını düşünmekle birlikte, bulunmanız gereken derece ve kademenin bilinmesi hizmet yılınızın bilinmesine bağlı olacaktır.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6612 yazan destes
2009 Yılı ağustos ayında ilk atama yoluyla tekniker kadrosuna atandım aynı yıl ekim ayında aöf işletme fakültesine kayıt yaptırarak intibak dahil 3yıl da tamamlayarak 2012 haziran işletme fakültesini bitirdim bu gelişmelere göre değerlendirirseniz sevinirim

Sayfa oluşturma zamanı: 0.453 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.