logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI UNVAN DEĞİŞİKLİ BEKLEYENLER

Daha
2 yıl 10 ay önce #5521 yazan musti21
Arkadaşlar sağlık bakanlığı ünvan değişikliği hakkında bilgisi duyumu olan varmı acaba. malum yıllardır unvan değişikliği bekleyen arkadaşlar var. ben sosyoloji mezunu olarak sağlık bakanlığında memur olarak çalışıyorum en son yayımlanan yönetmenlikle fizik ve sosyolog kadrosunu da unvan değişikliğine tabi kadrolar arasında saydılar daha önceki yıllarda bu kadrolar yoktu bile, kendi kendimi kandırarak açılacak sınavda bu unvanda da sınav yapacaklarını umut ediyorum. ayrıca bilenlere bir sorum olacak acaba sağlık bakanlığı bünyesinde sosyolog kadrosu varmı yani bu kadroyla istihdam edilenler oldumu. kamu hastanelerinde yok diye biliyorum sağlık müdürlüğü ve halk sağlı kurumunda ve merkez teşkilatında bu kadroların olduğunu duymuştum. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #5524 yazan salih kanat
Görevde yükselmeyi bilmiyorum ancak sosyolog kadrosu vardı. zamanın brinde araştırmıştık bir tanıdık için.

Daha
2 yıl 10 ay önce #5731 yazan zebani
Önce bakanlığın görevde yükselme yönetmeliini yeni yönetmeliğe uygun hale getirmesi lazım. getirdimi acaba?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.316 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.