logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEB GÖRV. YÜKS.VE ÜNVAN DEĞİŞİLİĞİ TARHİ AÇIKLANDI

Daha
2 yıl 10 ay önce - 2 yıl 10 ay önce #5305 yazan QIRIX
13 EYLÜL 2014 CUMARTESİ

MEB'DE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN.

DARISI DİĞER KURUMLARDA ÇALIŞAN BİZLERİN BAŞINA OLSUN...AMİN

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Son Düzenleme: 2 yıl 10 ay önce yazan QIRIX.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #5316 yazan taner
tüm yhs arkadaşların gözü aydın.allahım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.arkadaşalr sınavdan sonra sözlü mülakatta olacakmı acaba.??

QIRIX yazan: 13 EYLÜL 2014 CUMARTESİ

MEB'DE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN.

DARISI DİĞER KURUMLARDA ÇALIŞAN BİZLERİN BAŞINA OLSUN...AMİN

Daha
2 yıl 10 ay önce #5320 yazan levent
arkadaşlar ben meb de memurum saymanlık sınav tarihi aynı tarihmidir site yöneticilerimizin bizi aydınlatmalarını istiyoruz

:)

Daha
2 yıl 10 ay önce #5323 yazan mebgihmemur
Amin inş.sınavda başarılı olmak dileğiyle şimdiden herkese başarılar ve iyi çalışmalar

ŞU YALAN DÜNYADA HER ŞEY YALAN DA BİR ÖLÜM GERÇEK ZATEN ÖLÜMÜN ADININ DAHİ GEÇTİĞİ BİR ORTAMDA DAHA DA CİDDİ BAŞKA BİR ŞEY YOK DEMEKTİR.

Daha
2 yıl 10 ay önce #5366 yazan esesli
YANLIZ.. MEB açtıgı sınav bana göre burdada bi sıkıntı var tüm sınavları aynı gün yapacaklarmış memur,teknisyen,yada şef hak kaybı yaşıyoruz arkadaşlar burda herkese tek sınav hakkı var.ben ön lisan mezunuyum belki hepsine girmek istiyorum. yanlışmıyım arkadaşl

Sayfa oluşturma zamanı: 0.375 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.