logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

sağlık hizmetleri Torba kadro

Daha
2 yıl 11 ay önce #5182 yazan adnan74
Sitenizdeki Torba kadro uygulamasından kimler yararlanamıyor? başlıklı yazınızı okudum yazınızdan anladığım kadarıyla Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfına dahil ilk 4 dereceli kadrolara atanacak olanlar yararlanılmıyor.
Benim merak ettiğim kadrosu sağlık hizmetlerinde olan 7/2 bir kişinin genel idare hizmetlerinde ki müdür yardımcı kadrosuna şartları taşıması halinde atanabilir mi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #5192 yazan Kül Tigin
Sayın Adnan74. 657 sayılı Kanunun 68/B maddesinde geçen yıl yapılan değişiklikle sağlık ve yardımcı sağlık hizmetleride maddedeki istisnalara dahil edildi.
Ancak 68/B maddesine göre yapılacak atamalarda getirilen bu sınırlama hangi kadroda çalıştığınız bakımından değil hangi kadroya atanmak istediğiniz bakımındandır. Yani SH sınıfından GİH sınıfındaki bir kadroya torba kadro uygulamasını kullanarak atanmanız diğer şartları taşıyor olmanız kaydıyla mümkündür.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: narmenx, adnan74

Daha
2 yıl 11 ay önce #5235 yazan metinc

adnan74 yazan: Sitenizdeki Torba kadro uygulamasından kimler yararlanamıyor? başlıklı yazınızı okudum yazınızdan anladığım kadarıyla Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfına dahil ilk 4 dereceli kadrolara atanacak olanlar yararlanılmıyor.
Benim merak ettiğim kadrosu sağlık hizmetlerinde olan 7/2 bir kişinin genel idare hizmetlerinde ki müdür yardımcı kadrosuna şartları taşıması halinde atanabilir mi

Kadro ücüncü dereceyse üniversite mezunu olman ve 8 yıl hizmetin bulunması yeterlidir. sınıfı gih olduğu içinde sorun yoktur.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: adnan74

Sayfa oluşturma zamanı: 2.870 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.