logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Görevde yükselme sınavı için harcırah verirlermi?

Daha
2 yıl 11 ay önce #4339 yazan feylesof
Milli eğitim bakanlığı şube müdürlüğü sınavını her ilde açmıyor. o yüzden sınava girmek için başka ile gitmek zorunda olanlar harcırah alabilecekmi

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4345 yazan levent

feylesof yazan: Milli eğitim bakanlığı şube müdürlüğü sınavını her ilde açmıyor. o yüzden sınava girmek için başka ile gitmek zorunda olanlar harcırah alabilecekmi

son okuduğum bilgilere göre (teçsen ) alacaklarmış kardeşim

:)

Daha
2 yıl 11 ay önce #4348 yazan feylesof
Onu bende duydum ama hukuki dayanağı varmıki. Sendikacı kardeşlerimiz bazen söylüyorlar ama gerisi gelmiyor.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 11 ay önce #4360 yazan nilüfer
Görevde yükselme sınavına başvurusu kabul edilen bir kişi, sınava çağrılacak. Sınava gitmek için yıllık izin ya da rapor al denemeyeceğine göre, sınava katılmaları kurum tarafından sağlanacak. Yani bir bakıma görevlendirme yapılacak. Görevlendirme yapıldığında da harcırah ödenmesi gerekecek.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4361 yazan mithat
Harcrah ödenmesi gerekir. Sınavın yerini memur seçmediğine göre. Ayrıca görevde yükselme de yönetmelik gereği ve kurumun bir uygulaması.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.392 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.