logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEB den garip görevde yükselme duyurusu

Daha
3 yıl 6 gün önce #4070 yazan feylesof
Bakanlık Merkez ve Taşra Teşkilatında görev yapan personelin Görevde Yükselme (Şef) ve Unvan Değişikliği sınavının 13 Eylül 2014 Cumartesi günü yapılması planlandığını duyurdu.
Ne anlamsız bir duyuru bu neredeyse 1 yıl önceden duyuru yapıyorsun da bunu neden yapıyorsun.
Görevde yükselme sınavı açılması için baskı yapılmasın diye mi bu ilan bu kadar önce yapılıyor sonra 1 yıl neden bekleniyor bir sürü boş kadro var. Saçma sapan işler :angry:

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 6 gün önce #4072 yazan taner
bu ne ya resmen bizimle dalga geçiyolar. yapacagınız sınavında ızdırabnınıda.

Daha
3 yıl 6 gün önce #4074 yazan mithat
Acaba tarihi hatalı mı yazdılar diye tereddüt ettim ve takvime baktım. 14 Eylül gerçekten de Cumartesi gününe denk geliyor. Yani yarın kıvırırlarsa tarihi sehven yazdık diye, sehven hem tarih hem de günü tutturmaları zor görünüyor.

1 sene önceden açıklamanın tek gerekçesi var, 2014 seçimleri.

Daha
3 yıl 5 gün önce #4108 yazan keremcem
1 yıl süre vermişler çalışın diye :lol: . Espri bir yana ilginç gerçekten

Sayfa oluşturma zamanı: 0.409 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.