logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEB GYS Çalışma Kitabı

Daha
3 yıl 1 ay önce #2160 yazan yirizma
Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz meb görevde yükselme sınavı yönetmeliği taslağını açıladı. buna göre sınav 1-2 ay içerisinde yapılır diye umuyorum. esas sıkıntı bu sınav için çalışabileceğimiz yeni yönetmeliğe göre hazırlanmış bir kitap varmıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum nereye çalışacağımız konusunda herhangi bir kitap veya buna benzer bilgiler paylaşırsanız sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2162 yazan feylesof

yirizma yazan: Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz meb görevde yükselme sınavı yönetmeliği taslağını açıladı. buna göre sınav 1-2 ay içerisinde yapılır diye umuyorum. esas sıkıntı bu sınav için çalışabileceğimiz yeni yönetmeliğe göre hazırlanmış bir kitap varmıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum nereye çalışacağımız konusunda herhangi bir kitap veya buna benzer bilgiler paylaşırsanız sevinirim.

Yeni yönetmelik daha kesin değilki taslak halinde çıksın ona göre başlamak lazım.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
3 yıl 1 ay önce #2169 yazan yirizma
taslakta yayınlanan konuların değişeceğini sanmıyorum. o yüzden şimdiden ders çalışmaya başlamak lazım

Daha
3 yıl 1 ay önce #2170 yazan scandisk
devlet personel başkanlığının kitapları iyidir bu konuda yeterli gelebilir.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2176 yazan yirizma
arkadaşlar yorum yaparken birde kaynak gösterirsek çok iyi olur. belirttiğiniz kitapları nereden alabileceğimiz yada hangi tür kitaplar bunları belirtirseniz herkese yardımcı olmuş oluruz.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2177 yazan scandisk

yirizma yazan: arkadaşlar yorum yaparken birde kaynak gösterirsek çok iyi olur. belirttiğiniz kitapları nereden alabileceğimiz yada hangi tür kitaplar bunları belirtirseniz herkese yardımcı olmuş oluruz.

http://www.dpb.gov.tr/dpb_yayinlarirtibat.html .

birde sitede en altta görevde yükselme soruları var baska kurumlarda olsa genel bilgilerle ilgili eski sorularda var.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2183 yazan Ferhat_10

scandisk yazan:

yirizma yazan: arkadaşlar yorum yaparken birde kaynak gösterirsek çok iyi olur. belirttiğiniz kitapları nereden alabileceğimiz yada hangi tür kitaplar bunları belirtirseniz herkese yardımcı olmuş oluruz.

http://www.dpb.gov.tr/dpb_yayinlarirtibat.html .

birde sitede en altta görevde yükselme soruları var baska kurumlarda olsa genel bilgilerle ilgili eski sorularda var.

DPB kitap stoğu bitmiş ve birdaha basım yapmayacaklarını yazmışlar sitede buna dikkat edin arkadaşlar. Ben Kitapsec.comdan iki adet sipariş vermiştim bugün elime geçti gayet güzel kitaplar. Hem konu anlatımlı hem test ve eskiden çıkan sorularda mevcut kitabın içersinde. İncelemek isteyen arkadaşlar için ;

Kitap 1

Kitap 2

her iki kitabıda aldım inceledim gayet güzel kitaplar arkadaşlar
bilginize

Daha
3 yıl 1 ay önce #2286 yazan idealimsin
bende bu iki kitabı sipariş ettim .gelince çalışmaya başlarım artık.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2287 yazan çetinkaya
pegem ve yargı yayınlarının 2013 meb gys kitabını sipariş ettim kargo dahil 59.50 tl kitapseç.com dan

Daha
3 yıl 1 ay önce #2288 yazan feylesof
yönetmelik taslağındaki tüm konular varmı kitaplarda baktınızmı?

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.384 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.