logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yaptığım görevin kadrosuna atanma

Daha
3 hafta 4 gün önce #14798 yazan Fatihefe71
Üniversite hastanesinde 18 yıldır çalışmaktayım kadrom memur yalnız sağlık teknisyenliği görevini ilk işe girişten itibaren 18yıldır yapıyorum yaptığım işin kadrosunu alabilmek için ünvan değişikliği sınavına girdim en yüksek puanı alarak birinci oldum puanım 61 yalnız 70 barajını geçemedık kimse atanamadı ön lisans mezunuyum. benim sorum bu işin görevini 18 yıldır zaten yaptığım için vede sınavda birinci olduğum için idare isterse bu kadroyu bana verirmi. Konuştuğum idarecim bana eğer emsal göster sana kadroyu verecem dedi . Bütün bunların yanında bu kadroyu ben sınavsız almayı hak ediyormuyum çünkü biriminde şu an en kıdemliyim ve arkadaşlara işi öğreniyorum

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 hafta 4 gün önce #14800 yazan metinc
Ne yazık ki yönetmelikte, sınav birinciliği ya da gerçekten o işi yapıyor olmanın verdiği bir ayrıcalık yok. Yani sınava girmeden sizi o kadroya atayamazlar.

Daha
3 hafta 4 gün önce #14801 yazan osman1
Unvan değişikliği sınavında başarılı sayılacak düzeyde puan almadığınız için, aldığınız puanla atamanız yapılamaz. Ayrıca, kadronuz dışındaki bir görevi yürümüş olmanız, o göreve sınavsız atanmanıza imkan vermez.

Daha
3 hafta 4 gün önce #14802 yazan Fatihefe71
Peki yök ten görüş alsa kurumum acaba cevabı olumlu olurmu

Daha
3 hafta 4 gün önce #14803 yazan Fatihefe71
O zaman geriye tekrar sınava girmekmi kalıyor. Ayrıca benim durumunda atanan varmıdır acaba emsal olacak.

Daha
3 hafta 4 gün önce #14804 yazan osman1
Sınavsız unvan değişimi olmayacaktır. sınavsız atanan olduysa da unvan değiştirme yönetmeliğine aykırı bir işlem olmuştur bence.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.