logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA İTİRAZ

Daha
2 ay 1 hafta önce #14531 yazan emin emin
BİR BAKANLIKTA MEMUR OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.PERSONEL SEFLİĞİ SINAVINA GİRDİM VE 68.5 PUAN ALARAK KAZANAMADIM.SINAV TEST DEĞİLDİ VE YAZARAK DOLDURMA SEKLINDEYDİ.YAPTIGIM CEVAPLARDAN EMİNİM.SORULAR VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANMADI.SANIRIM TASRA PERSONELI OLDUGUM İÇİN KAZANMAMI ISTEMEDILER.8 KİŞİ ALINACAKTI BEN 7.SIRADAYIM.BİR BUCUK PUANLA ELENDIM.ESKI YILLARDAKI SINAVLAR TEST SEKLINDEYDI ILK KEZ TEST OLMADI.MULAKAT TA YOK SADECE YAZILI SINAV.SINAVA DAVA ACMAK İSTİYORUM AMA SONUCU NE OLUR BILEMIYORUM.BILGISI OLAN ARKADASLARDAN YARDIMCI OLAN OLURSA COK SEVINIRIM

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 1 hafta önce #14532 yazan kuzey
Dava açtığınızda sonuç ne olur şimdiden kestirmek zor. Kaybederseniz dava masrafları ve kurumun avukat masrafı da size yüklenir. Ama hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız ve bunu mahkemeye anlatabilecekseniz dava konusunu düşünebilirsiniz.

Daha
2 ay 1 hafta önce #14533 yazan emin emin
davayı nasıl acmam gerekıyor? cevap kagıdımın baskaları tarafından yeniden okunmasını talep edip olumsuz cevap alınca buna mı dava acmam gerekıyor? yoksa dogrudan sınav iptal olsun dıye mı?

Daha
2 ay 1 hafta önce #14534 yazan kuzey
Sınavın iptali için açabilirsiniz. gerekçelerinizi belirtirsiniz. soruların bilirkişi tarafından incelenmesini de isteyebilirsiniz. Bilirkişi masrafları da sizden alınır ve davayı kaybederseniz alamazsınız.

Daha
2 ay 1 hafta önce #14537 yazan NEDVED
KESİNLİKLE DAVA AÇ...

HEM SINAVA İTİRAZ HEMDE KAĞIDININ TEKRAR DEĞERLENDİRİLMESİ..

KAYBETSEN BİLE KORKMA..

EN FAZLA ÖZDEYECEĞİN KARŞI TARAFIN AVUKATLIK MASARAFI...

AMA HAKKINI YEDİRME...

BEN OLSAM DAVA AÇARIM...

YAZILI VARSA TORPİL KAÇINILMAZ ÇÜNKÜ...

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
2 ay 1 hafta önce #14553 yazan emin emin

NEDVED yazan: KESİNLİKLE DAVA AÇ...

HEM SINAVA İTİRAZ HEMDE KAĞIDININ TEKRAR DEĞERLENDİRİLMESİ..

KAYBETSEN BİLE KORKMA..

EN FAZLA ÖZDEYECEĞİN KARŞI TARAFIN AVUKATLIK MASARAFI...

AMA HAKKINI YEDİRME...

BEN OLSAM DAVA AÇARIM...

YAZILI VARSA TORPİL KAÇINILMAZ ÇÜNKÜ...

KAGIDIN DEĞERLENDIRILMESI DIYE DAVA ACILABILIYOR MU? 23 KONU BASLIGI VARDISINAV KONULARINDA SADECE 5 6 KONUDAN SORU SORDULAR

Sayfa oluşturma zamanı: 0.337 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.