logo yeni siyah

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞINA GEÇİŞ

Daha
5 ay 1 hafta önce #14123 yazan AKADEMİ
MERHABALAR ÖNCELİKLE VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER.
BEN KAMUDA GİH SINIFINDA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. ÖNLİSANS MEZUNUYUM ŞUAN LİSANS TAMAMLAMAYLA KAMU YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ SINIFI OKUYORUM. MEB ONAYLI BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI SERTİFİKASI İÇİN KURSA GİDİYORUM. SERTİFİKAYI ALDIKTAN SONRA PROGRAMCILIĞA SINAVSIZ GEÇİŞ YAPABİLİRMİYİM. SGÖREVDE YÜKSELME SINAVI VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ GENELDE AÇILMIYOR.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
5 ay 1 hafta önce #14125 yazan papatya
Sayın AKADEMİ,
Programcı kadrosu unvan değişikliğine tabi olduğundan, sınava girmeden bilgisayar isletmeni kadrosundan programcı kadrosuna geçemezsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
5 ay 1 hafta önce #14126 yazan AKADEMİ
VERDİĞİNİZ CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. PEKİ KAMU YÖNETİM BÖLÜMÜNÜ BİTİRİP MEB ONAYLI SERTİFİKAYI ALDIĞIMDA SINAVA GİREBİLİR MİYİM. YANİ ŞUNU DEMEK İSTİYORUM ÖNLİSANS BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞINI OKUMAMA GEREK VARMI ? TEŞEKKÜRLER

Daha
5 ay 1 hafta önce #14128 yazan metinc

AKADEMİ yazan: VERDİĞİNİZ CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. PEKİ KAMU YÖNETİM BÖLÜMÜNÜ BİTİRİP MEB ONAYLI SERTİFİKAYI ALDIĞIMDA SINAVA GİREBİLİR MİYİM. YANİ ŞUNU DEMEK İSTİYORUM ÖNLİSANS BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞINI OKUMAMA GEREK VARMI ? TEŞEKKÜRLER

Buna net cevap verebilmek için kurumunuzun yönetmeliğine bakmak lazım. Hangi kurumda çalışıyorsunuz?

Daha
5 ay 1 hafta önce #14131 yazan AKADEMİ
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Daha
5 ay 1 hafta önce #14133 yazan metinc
Mahalli idarelerde bilgisayar programcısı kadrosuna atanabilmek için:

1) Bilgisayar programcılığı alanında en az iki yıllık yüksek okul mezunu olmak,
2) En az iki programlama dilini bildiğini belgelemek,
şartları aranmaktadır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: AKADEMİ

Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.