logo yeni siyah

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

ünvan degişikligi

Daha
5 ay 2 hafta önce #14075 yazan Ahmet3232
mereba arkadaşlar ben kamu kurumunda teknisyen olarak görev yapıyorum.maaşımın artması için iki yıllık teknik önlisans bitirdim ve tazminatlarım arttı.daha sonrada aöf den 4 yıllık teknik olmayan bi lisans programını bitirdim ve diplomamı kurumuma işlettim.benim sorum şu kurumumda ilerleyen zamanda iki yıllık teknik diplomayla teknikerlik kadrosu acılırda ünvan degişikligi sınavı olursa benim ünvan degişikligi sınavına iki yıllık diplomam olmasına ragmen 4yıllık lisans diplomam bi sorun yaratırmı
Konu kilitlendi.
Daha
5 ay 2 hafta önce #14077 yazan kuzey
Hiç bir sorun yaratmaz.
Konu kilitlendi.
Daha
5 ay 2 hafta önce #14078 yazan Ahmet3232
peki hocam iki yıllık teknik diplomayla elde eddigim teknikerlik tazminatlarını 4 yıllık kamu yönetimini yani bir üst ögrenimi bitirdigim ve diplomayı kuruma işlettigim için kaybedermiyim
Konu kilitlendi.
Daha
5 ay 2 hafta önce #14080 yazan Kül Tigin

Ahmet3232 yazan: peki hocam iki yıllık teknik diplomayla elde eddigim teknikerlik tazminatlarını 4 yıllık kamu yönetimini yani bir üst ögrenimi bitirdigim ve diplomayı kuruma işlettigim için kaybedermiyim

Sayın Ahmet 3232, aynı soruya daha öncede forumda yer vermiş olmanız ve sorunuza yeterli cevap verilmiş olması sebebiyle konu kilitlenmiştir. Forum kuralları gereğince aynı içerikteki konulara tekrar tekrar yer vermek yasaktır. Teşekkür ederiz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.360 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.