logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

ünvan değişikliği hk.

Daha
4 ay 2 hafta önce #13946

2008 elektronik teknikerliği mezunuyum 2012'de bilgisayar işletmeni olarak memuriyete başladım.2016 yılında endüstri mühendisliğini bitiriyorum. sorum şu :
1- açılacak bir ünvan değişikliği sınavında teknikerlik ya da mühendislikten herhangi birine girebilirmiyim (mühendislik bitirdim diye teknikerlik ünvan değişikliği sınavına girebilme hakkımda bir problem oluşur mu?)
2- mühendislik mezuniyetimden sonra ünvan değişikliği ile tekniker ünvanını alırsam, mühendislik için intibakım yapılır mı ? özlük haklarından faydalanır mıyım? şimdiden teşekkür ederim saygılar..

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
4 ay 2 hafta önce #13948

Eğitim durumunuzun ve aranacak diğer şartların uyduğu her sınava başvurabilirsiniz. Mühendisliği bitirmiş olmanız Teknikerlik için açılacak unvan değişikliği sınavına girmenize engel teşkil etmez.

Mühendislik mezuniyeti sonrasında unvan değiştirip tekniker olursanız mühendis zam ve tazminatlarından yararlanabilirsiniz.

Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: suphi

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.516 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.