logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ünvan değişikliği

Daha
1 yıl 8 ay önce #10829 yazan ocayli
arkadaşlar GİH'te bilg.işletmeni olarak çalışırken mühendislik fak. bitirdim,diplomamı çalıştığım bakanlığa ibraz ettim,ünvan değişikliği sınavı bekliyorum,sınav açılma süreci nasıl işler ve de mühendis ünvanımı alınca şimdiki maaşımla müh. maaşı arasındaki fark diplomamı ibraz ettiğim tarihten itibaren mi geçerli olur? :unsure:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10830 yazan kemal cebi
Unvan değişikliği sınavı keşke senin dediğin gibi hemen açılsa. Kurumdan kuruma değişiyor bu durum ama bazı kurumlar 5-10 yıl unvan beklediğin halde sınav açmıyor.

Yani sınav açılması tamamen kurumuna bağlı bir durum. Maaşta ise şöyle bir durum var. GİH'te çalıştığın için ancak sınavı kazanıp mühendis unvanına atandığın andan itibaren maaşını mühendis maaşı olarak almaya başlarsın.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10833 yazan scandisk
buradaki habere göre emniyette çalışan sivil memurlar 11 yıldır bekliyormuş. rekor onlarda olabilir.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10834 yazan Falconx
1996 yılında Sağlık Bakanlığında VHKİ olarak başladım. 2007 yılında ünvan değişikliği sınavı açıldı. (rekormu bilemem) 2007 den sonrada sanırım 2 defa daha açıldı. 2015 yılında yine var. başvurular yapıldı.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10835 yazan scandisk
sizinki iyi yine sendikaya göre onlar 11 yıldır bekliyormuş!

Daha
1 yıl 8 ay önce #10837 yazan thr
Vll karddesim bende ayni senin durumundayim universitede calisiyorum ve 3-4 senedir bekliyorum. Bu sinavi yoneticiler istedigi zaman acildigi icin yillarca bekkleyenlerr oluyor. Maas konusu ise; arada 1100 fark var tabi aarazi tazminati gibi ek odeme alabilen bir yerdeysen bu artar. Yani kardesim zarar cok :) bize dusen sabretmek. Nasibimiz varsa olur insallah

Sayfa oluşturma zamanı: 0.341 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.