logo yeni

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEB Ünvan Değişikliği Sınavı

Daha
1 yıl 11 ay önce #10015 yazan hllgzl
Arkadaşlar, ben 2012 de atandım önlisans VHKİ olarak. 9/1 i oldum.kadro derecem halen 10. Ama İL MEM e sorduk maaş derecesiyle başvuru yapılacakmış. yani 9'la .. Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Teknik Servisi mezunuyum. Teknisyenlik başvurusunda bulunmak istiyorum.. Ancak ben bi ara lise diplomamı kaybetmiştim :( Zamanında liseden belge kayıp dilekçesiyle, o lisenin mezunu olduğuma dair bi belge almışım. Ama ertesi günde diplomamı buldum. Şimdi ben sizce kayıp belgesiyle mi (geçerli olur mu)) yoksa diplomayla mı başvurmam gerekiyor sınava??? Lütfeen cevap verin ona göre belgeleri yetiştirmeye çalışcam daha transkript almam lazım :(

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #10016 yazan feylesof
bence ikisiylede başvurabilirsin ama yinede sen işini sağlama al diplomayla başvur sorun çıkmasın.. B)

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hllgzl

Daha
1 yıl 11 ay önce #10019 yazan hllgzl
Biraz önce yeni bişey öğrendim. Teknisyenliğe lise diplomasıyla başvurcaz ya haniii transkripte gerek yokmuş :D o sadece önlisanslar için geçerliymiş .. biliyor muydunuz? doğrumuu

Daha
1 yıl 11 ay önce #10022 yazan dj_alper

hllgzl yazan: Biraz önce yeni bişey öğrendim. Teknisyenliğe lise diplomasıyla başvurcaz ya haniii transkripte gerek yokmuş :D o sadece önlisanslar için geçerliymiş .. biliyor muyd,unuz? doğrumuu

evt ;)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hllgzl

Daha
1 yıl 11 ay önce #10026 yazan esma
benim lise diplomam yüksekokulda onun yerine belge kayıp dilekçesiye başvuracam inş. sorun olmaz.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10027 yazan esma
yaarkadaşlar benim okulun adı sonradan değişti ve belge kayıp dilekçesinde yeni okulun adı var sorun cıkar mı

Daha
1 yıl 11 ay önce #10030 yazan hllgzl
Sanmıyorum. bi sorun olacağını. yaa . ama il milli eğitime sordunmu?

Daha
1 yıl 11 ay önce #10031 yazan semazen
milli eğitim bakanlığıda bilmezse hangi okulun adının değiştiğini kim bilecek? sıkıntı yaşmazsın umarım

Daha
1 yıl 11 ay önce #10035 yazan esma
hallettim yüksekokuldan diplomamı aldım.

Daha
1 yıl 11 ay önce #10037 yazan hllgzl
Programcılık için başvuracak var mı?? Konular nasıl sizce? Baya zor geldi banadaa :oops:

Sayfa oluşturma zamanı: 0.378 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.