logo yeni siyah

× Burada görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları, soru ve cevapları ve sorunları ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Meb şef ve memur görevde yükselme sınavı sonuçları

Daha
2 yıl 2 ay önce - 2 yıl 2 ay önce #9116 yazan feylesof
2014 Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef ve Memur Kadroları İçin 13 Eylül 2014 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Sınav Sonuçları açıklandı. Sonucu öğrenmek için tıklayın

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Son Düzenleme: 2 yıl 2 ay önce yazan feylesof.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 1 ay önce #9154 yazan bayprado
iyi akşamlar arkadaşlar bu gün açılklanan memurlukla ilgili listede 583 kişi kayanmış görünüyor 3000 kadro bulunuyordu geriye 2417 kaldı bu kalanlar ne olacak ?

Daha
2 yıl 1 ay önce #9156 yazan bayprado
engelli çalışan olarak 70 barajı çok infaszıca bulmakla beraber şube müdürlük sınavında baraj 60 olarak uygulanmıştı ayrıca baylı bulunduklarımız sendikalar bizlerden boş yere aidatlar toplamakta olduklarını bu sınavda çok açık bir şekilde göstermişlerdir.neden direkmiyorlar anlam veremiyorum sınavda zaten bir maduriyet yaşamış bir insan olarak öncellikle kazanan arkadaşları canı gönülden kutluyorum sınav 11:15 de bitmesigerekirken başka salonda sınava giren arkadaş 11:40 sınavdan çıkmış ilgili salon sorumlusuna sorduğumda ek süre verildiğini ve neden ek süre verildiğini sorduğmda cevap vermemişlerdi. sonuç olarak bana başımdaki görevliler 10 dk kaldı 5 k kaldı değip hemen bitirmem konusunda ısrar eddiler ve ben tam 11:15 çıkmışken aynı engel grubunda yer alan arkadaş benden sonra tam 25 takika sonra çıktı sınavdan ben yanlışlıklarımı kontrol bile demeden kağıtımı teslim etmek zorunda kalırken diger tarafdan o arkadaş 78 alarak il birincisi olmuştur taktirleri sizlerebırakıyorum?

Daha
2 yıl 1 ay önce #9157 yazan osman1
Ben konuyu incelemedim ama, 70 barajını aşan sayısı 583 ise diğerler için daha sonra yeniden görevde yükselme sınavı açarlar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bayprado

Daha
2 yıl 1 ay önce #9158 yazan bayprado
bu malum işlem önemli olan şuan yapılabilecek işlem ve bir maduriyet varsa giderilmesi

Daha
2 yıl 1 ay önce #9171 yazan feylesof
zaten sorulardan biride hatalıymış. Koskoca meb nasıl böyle hatalar yapar anlamıyorum.

Daha
2 yıl 1 ay önce #9281 yazan feylesof
Meb 2014 şef-memur kadroları Görevde Yükselme Atama kılavuzu yayınlandı.

Başvurular 03-07 Kasım 2014 Tarihleri Arasında Alınacaktır.

Klavuz İçin Tıklayınız

Merkez Teşkilatı Şef-Memur Kadroları İçin Tıklayınız

Taşra Teşkilatı Şef Kadroları İçin Tıklayınız

Taşra Teşkilatı Memur Kadroları İçin Tıklayınız

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nilakk

Daha
1 yıl 3 gün önce #12377 yazan levent
6 Aralık Pazar günü sınava giren arkadaşlar var ise sınavları hakkında paylaşım yapabilirler mi sınav nasıldı?

:)

Daha
1 yıl 1 gün önce #12396 yazan levent
6 Aralık Milli Eğitim Bakanlığı görevde yükselme Şef için soru ve cevap anahtarına göre 90 civarı bir not alacağım belli oldu. Emeğimin karşılığını aldığımı düşünüyorum. Memurun Yeri.com sitesi yöneticilerine mevzuat paylaşımları ve aydınlatıcı bilgiler verdikleri için çok teşekkür ederim. inanın çoğu sorunun cevabını bu siteyi takip ettiğimden dolayı ben bu sorunun cevabını burada okumuştum dedim. kazanmamda sizinde hakkınız olduğunu düşündüğüm için foruma yazmak istedim. hedef 4 yıl sonra Şube Müdürlüğü

:)

Daha
1 yıl 1 gün önce #12397 yazan Kül Tigin

levent yazan: 6 Aralık Milli Eğitim Bakanlığı görevde yükselme Şef için soru ve cevap anahtarına göre 90 civarı bir not alacağım belli oldu. Emeğimin karşılığını aldığımı düşünüyorum. Memurun Yeri.com sitesi yöneticilerine mevzuat paylaşımları ve aydınlatıcı bilgiler verdikleri için çok teşekkür ederim. inanın çoğu sorunun cevabını bu siteyi takip ettiğimden dolayı ben bu sorunun cevabını burada okumuştum dedim. kazanmamda sizinde hakkınız olduğunu düşündüğüm için foruma yazmak istedim. hedef 4 yıl sonra Şube Müdürlüğü

Sayın levent,
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz. Bu site kurulduğunda temel amaç bilgi paylaşımı olarak belirlenmişti. Bu amaca ulaştığımızı görmek güzel. İnşallah çizdiğin kariyer hedefinde başarılı olursun.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: levent

Sayfa oluşturma zamanı: 0.385 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.