logo yeni

özelleştirme sonrası üst öğrenimi bitirip intibak işl.

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3172 yazan plaka
Site yöneticisi arkadaş,KİT'de çalışırken özelleştirme sonrası MEB 'e memur olarak atandım.15/09/2000 tarihinde işe başladım.31/07/2009 trh.özelleştirme sonrası 2 yıllık önlisans progr.bitirdim,(MEB de çalışırken)intibak işlemi sonucu kaç derece kademe alırım.cevaplarsanız sevinirim.liseyi 1992 tarihinde bitirdim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 4 hafta önce - 3 yıl 4 hafta önce #3196 yazan papatya

plaka yazan: Site yöneticisi arkadaş,KİT'de çalışırken özelleştirme sonrası MEB 'e memur olarak atandım.15/09/2000 tarihinde işe başladım.31/07/2009 trh.özelleştirme sonrası 2 yıllık önlisans progr.bitirdim,(MEB de çalışırken)intibak işlemi sonucu kaç derece kademe alırım.cevaplarsanız sevinirim.liseyi 1992 tarihinde bitirdim.

Sayın PLAKA,

2 yıl süreli yüksek öğrenim mezunları memuriyete 10/2'den başlamaktadırlar.

Liseyi 1992 yılında bitirmeniz ve işe de 2000 yılında girmiş olmanız nedeniyle emsal uygulaması bakımından, yeni öğrenim durumunuza ilişkin giriş derece ve kademesi üzerine tüm hizmetleriniz değerlendirilerek her yıl bir kademe ve her 3 yıl bir derece olmak üzere eklenecektir.

Buna göre, 13 yıl hizmetiniz nedeniyle yararlanacağınız 4 derece ve 1 kademenin yeni öğrenim durumunuzun başlangıç derece ve kademesi olan 10/2'ye eklenmesi suretiyle ulaşacağınız derece ve kademe 6/3 olacaktır. (Hizmetlerinizin tamamının memuriyette değerlendirilebilecek hizmet olduğu varsayılmıştır.)

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 yıl 4 hafta önce yazan papatya.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.