logo yeni

HİZMET BİRLEŞTİRME

Daha
8 ay 2 hafta önce #13265 yazan SAMSUN55
ARKADAŞLAR MERHABA...Benim bilgi edinmek istediğim konu şu...2007 mayıs ayında memur olarak atandım...dolayısıyla memuriyette 10 yılım 2017 mayısta doluyor...fakat daha önce 2004 ve 2005 yıllarında ücretli öğretmen olarak görev yapmıştım...burda geçen hizmetimi şimdiki hizmetim ile birleştirme için başvuruda bulundum...kurumumdan bana bu hizmet birleştirme nin sadece emeklilik için etki edeceğini belirttiler...iki hizmetim birleştiği vakit hizmet yılı olarak 10 yılı dolduruyorum fakat kurumdan bana bu hizmet birleştirmenin izin olarak bana bir faydasının olmayacağını belirttiler....bu konudaki bilgi ve belgelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13266 yazan nazli
Kamu kurum ve kuruluşlarında her statüde çalışılarak geçirilen sürelerin tamamı yıllık izin süresi hesabında değerlendirilmektedir. MEB'e bağlı ücretli öğretmen olarak geçirilen süreler yıllık izin hesabına dahil edilecektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: SAMSUN55

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.