logo yeni

TAHSİLDAR KADROSU KAÇINCI DERECEDE

Daha
1 yıl 7 ay önce #11125 yazan azorka67
HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR. YENİ BÜYÜK ŞEHİR STATÜSÜ KAZANAN BİR BELEDİYENİN İLÇESİNDE TAHSİLDAR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 12 SENELİK MEMURİYETİMİN ARDINDAN GEÇİŞ YAPTIM. 4/2 DEN GİRİŞ YAPTIM FAKAT MAHALLİ İDARELER MEMUR NORM KADRO KÜTÜĞÜNDE TAHSİLDARIN ÜN ÜST 11 EN ALT 5 İNCİ DERECE OLDUĞU YAZIYOR. YAPTIĞIM GÖREV İTİBARİYLE YANLIŞMI ATANDIK ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 7 ay önce #11127 yazan semazen

azorka67 yazan: HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR. YENİ BÜYÜK ŞEHİR STATÜSÜ KAZANAN BİR BELEDİYENİN İLÇESİNDE TAHSİLDAR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 12 SENELİK MEMURİYETİMİN ARDINDAN GEÇİŞ YAPTIM. 4/2 DEN GİRİŞ YAPTIM FAKAT MAHALLİ İDARELER MEMUR NORM KADRO KÜTÜĞÜNDE TAHSİLDARIN ÜN ÜST 11 EN ALT 5 İNCİ DERECE OLDUĞU YAZIYOR. YAPTIĞIM GÖREV İTİBARİYLE YANLIŞMI ATANDIK ?

Kurumun bir yanlışlık yapmadıysa kadro derecen 5' tedir. Ancak kazanılmış hak aylığın 4 üncü derecededir. Yoksa bu unvan 5 inci dereceden aşağı inemiyor.

Daha
1 yıl 7 ay önce #11128 yazan azorka67
semazen kardeşim yanlışlık yok yüksek lisans mezunuyum 4/2 den alımım oldu çok iyibaktım acaba bundan sonraki süreçte dilekçe ile başvurssak kadromuz değişir değilmi?

Daha
1 yıl 7 ay önce #11135 yazan osman1
Tahsildar kadrosu en çok 5 inci derecede bulunur. Ama bu durum bazı kurumlarda, kadro dereceleri kurum yetkili organlarınca belirlenen kurumlarda farklı olabiliyor.
Örneğin bir bakanlıkta çalışıyorsanız kadronuz en çok 5 olabilecektir. Öte yandan, yükseköğrenim mezunu olduğunuz için kadronuz 5'de kalmakla birlikte 1 inci derecenin 4 üncü kademesine kadar ilerleyebilirsiniz.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.327 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.