logo yeni

Kadrom değişti emsal karar arıyorum

Daha
3 yıl 2 ay önce #943 yazan mehmet sen
Disiplin cezası aldığım gerekçe gösterilerek memur kadrosundan dağıtıcı kadrosuna atandım. Dava açacağım, örnek karar bulabilir miyim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #944 yazan QIRIX
ÖYLE SAÇMALIK MI OLUR. ALDIĞIN DİSPLİN CEZASINI BURDA YAYINLA. ARTI ALDIĞIN DİSİPLİN CEZASI ÜZERİNDEN 60 GÜN İÇİNDE İDARE MAHKEMESİNE DAVA AÇMAN LAZIM. SAKIN OLA 60 GÜNLÜK SÜREYİ GEÇİRMEYESİN.

ALDIĞIN DİSİPLİN CEZASINI BURDA YAYINLA BAKALIM NEDİR NEYİN NESİDİR SANA YARDIMCI OLALIM.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce #945 yazan QIRIX
KALDI Kİ SANIRSAM SEN GİH SINIFNDAYDIN DİSPLİN CEZASI SONUCU ATANDIĞIN KADRO OLAN DAĞITICI İSE YH SINIFNDAN.. BEN BÖYLE SAÇMALIK DUYMADIM..

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #965 yazan birgul
Bu sitede rastladığım bir karar belki işinize yarar. Disiplin cezası nedeniyle kadro değişmiş.
http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/yargi-kararlari/112-naklen-atama-ve-yerdegistirme/274-genel-idare-hizmetleri-sinifindan-yardimci-hizmetler-
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan papatya.

Daha
3 yıl 2 ay önce #967 yazan jayjay
bu bizle alakalı değil

Daha
3 yıl 2 ay önce #976 yazan mehmet sen

birgul yazan: Bu sitede rastladığım bir karar belki işinize yarar. Disiplin cezası nedeniyle kadro değişmiş.
http://memurunyeri.com/2012-08-19-18-24-50/yargi-kararlari/112-naklen-atama-ve-yerdegistirme/274-genel-idare-hizmetleri-sinifindan-yardimci-hizmetler-

Teşekkür ediyorum, disiplin cezası aynı sebepten değil ama, başka sınıfa atanmamam gerektiğiyle ilgili bilgi veriyor. Bu kararı da mahkemeye sunacağım.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.