logo yeni

2 saate bir kontrol ediyorum :)

Daha
3 yıl 2 ay önce #887 yazan jayjay
Acaba memurunyeri.com yine bir büyüklük yapıp GİH sınıfına yapılan haksız muameleyi haber yapacak mı diye :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #888 yazan Edirneden

jayjay yazan: Acaba memurunyeri.com yine bir büyüklük yapıp GİH sınıfına yapılan haksız muameleyi haber yapacak mı diye :)

bir süredir bu siteyi takip ediyorum..yazıyorum..

şu zamana kadar hiç bir memur sınıfına ayrımcı yaklaştıklarını görmedim..

emin ol gih sınıfındakilerin yaşadığı sorunları da haber yaparlar..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BAYUKALA

Daha
3 yıl 2 ay önce #889 yazan jayjay
yazdığım cümleyi yanlış anladınız sanırım.bu site yönetimine her zaman teşekkürlerimi sunmuşumdur.çünkü attığım maillara hemen geri dönüyorlardı."yine bir büyüklük yapsalar" dedim çünkü bizimde haberimizi aralıklarla yapıorlar ve gerçekten memurun sesi oldular.inşallah siteye daha büyük katılımlar olur ilerde

Daha
3 yıl 2 ay önce #891 yazan Edirneden

jayjay yazan: yazdığım cümleyi yanlış anladınız sanırım.bu site yönetimine her zaman teşekkürlerimi sunmuşumdur.çünkü attığım maillara hemen geri dönüyorlardı."yine bir büyüklük yapsalar" dedim çünkü bizimde haberimizi aralıklarla yapıorlar ve gerçekten memurun sesi oldular.inşallah siteye daha büyük katılımlar olur ilerde

inşallah..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BAYUKALA

Daha
3 yıl 2 ay önce #895 yazan QIRIX
ASLINDA HEM YARDIMCI HİZMETLER SINIFI HEM GENEL İDARİ HİZMETLER SINIFI ORTAK BİR EYLEM YAPMAMIZ ŞART.

ANKARADA SENDİKALARIN GÖZÜNÜN İÇİNE SOKA SOKA BU EYLEMİ YAPMALIYIZ.

AKP HÜKÜMETİNE YETER ARTIK BİZİ DE GÖR DEMELİYİZ.****

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce #906 yazan jayjay
hadi ben daha 1 aylık memurum ya şu sendikaların başkanlarına yakın olan akraba olan kimse yok mu çok merak ediyorum

Daha
3 yıl 2 ay önce #914 yazan turanaga
Sendika başkanına yakın olan kişinin memur sıkıntısının dile getirildiği forumlarda ne işi olur ki. Sorunu çözülmüştür...

Daha
3 yıl 2 ay önce #915 yazan mahsuni
gih torba sınıf olduğu için böyle bir sınıfsal dayanışma beklemek hayal olur. Ama gih içinde örneğin araştırmacılar, şefler, şube müdürleri, saymanlar vs. kendi aralarında bilrikte hareket ediyorlar.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1050 yazan yüzgeç
güncel

Daha
3 yıl 2 ay önce #1175 yazan BAYUKALA
Ben varım,isterseniz 2 kişi çıkalım eylem yapalım.Sendikaları bilmem ama gerçek sendika var o da destek verir.Ben hazırım. :)

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.363 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.