logo yeni

Engelli Memur Emekli olunca ikramiye ve maaşı

Daha
11 ay 2 hafta önce #12450 yazan dgngogo
papatya hanım kolay gelsin 20.11.1977 doğumluyum 15.01.1994 sigortalı olarak ise başladım 14.01.1999 yılında % 40 engelli raporu ile hizmetli olarak i memur oldum 1850 gün sigortam vardı bunları hizmet birleştirmesi yaptım 850 günü 18 yaş öncesi 1000 günü 18 yaş sonrası emekli sandığının görüş istedim 850 günü dereceye sayamıyacaklarını ama emekliliğe esas sayacakları hakkında buna göre emekli maşşım ne olur.. şimdiden teşekkür ederim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 2 hafta önce #12451 yazan papatya

dgngogo yazan: papatya hanım kolay gelsin 20.11.1977 doğumluyum 15.01.1994 sigortalı olarak ise başladım 14.01.1999 yılında % 40 engelli raporu ile hizmetli olarak i memur oldum 1850 gün sigortam vardı bunları hizmet birleştirmesi yaptım 850 günü 18 yaş öncesi 1000 günü 18 yaş sonrası emekli sandığının görüş istedim 850 günü dereceye sayamıyacaklarını ama emekliliğe esas sayacakları hakkında buna göre emekli maşşım ne olur.. şimdiden teşekkür ederim

Sayın DGNGOGO,
Emekli aylığının hesaplanmasında; ek göstyerge, emekli keseneğine ess derece/kademe,, memuriyet kıdem yılı ve fiili hizmet süresi bilgilerine ihtiyaç olabilmektedir. Ek gösterge ve derece/kademe konusundaki bilgilerinizi iletmeniz durumunda emekli maaşı konusunda rakam belirtmem mümkün olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
11 ay 2 hafta önce #12452 yazan dgngogo
17 yıllık memurluk 7/2 si emeklilige esas 6/3 ek gösterge yok hizmetli kadrosundayım hizmetlilere ek gösterge vermiyorlar toplam çalışma süresi siğorta ve emekli sandığı 23 yıl

Daha
11 ay 2 hafta önce #12453 yazan papatya

dgngogo yazan: 17 yıllık memurluk 7/2 si emeklilige esas 6/3 ek gösterge yok hizmetli kadrosundayım hizmetlilere ek gösterge vermiyorlar toplam çalışma süresi siğorta ve emekli sandığı 23 yıl

Sayın DGNGOGO,
Emekli aylığınız, alınabilecek en düşük emekli miktarı esas alınarak ödenecektir. Buna göre, 2016 yılının ilk altı ayında (enflasyon zammı belli olmadığından dahil edilmemiştir) 1.605 TL emekli maaşı alırsınız.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
11 ay 2 hafta önce #12454 yazan dgngogo
çok teşekkür ederim ilginizden dolayı bu kadar hızlı cevap beklemiyordum teşekkürlerrr

Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.