logo yeni

× Burada Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavları ve meslekler hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

e kpss kura

Daha
4 ay 3 hafta önce #14216 yazan vatan0707
arkadaşlar , e kpss kura ya ilkokul mezunu olarak başvurdum. şimdi hangi kurumları tercih edersem kura ile atanma ihtimalim artar

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 3 hafta önce #14218 yazan lazslo
Her yerde çalışırım diyorsan az tercih edilen yerleri de seçmeyi unutma. Onun dışında kurada zaten ekstra nitelik aranan kadrolar olmadığı için pekte fark etmiyor.

Daha
4 ay 3 hafta önce #14225 yazan vatan0707

lazslo yazan: Her yerde çalışırım diyorsan az tercih edilen yerleri de seçmeyi unutma. Onun dışında kurada zaten ekstra nitelik aranan kadrolar olmadığı için pekte fark etmiyor.

zaten hepsi hizmetli kadrosu ama herkes kura da atanma şansını arttırmak istiyor. nufusu çok şehirleri mi ,alımı fazla olan kurumları mı, 1-2 kişi alan yerleri mi seçmeliyim

Daha
4 ay 3 hafta önce #14227 yazan lazslo
ben olsam ikisinden de yazardım. Çoğunlukla tabiki alımı fazla olan kurumları. Alım az olan yerlerdende bir iki tane yazardım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vatan0707

Sayfa oluşturma zamanı: 0.375 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.