logo yeni

Dikey Geçiş + KPSS

Daha
2 yıl 9 ay önce #6558 yazan Replikasyon
Merhaba Arkadaşlar. Bu yıl DGS ve KPSS'ye hazırlanıyorum. Bilgisayar Programcılığı (Ön Lisans) mezunuyum. Bilgisayar Mühendisliği İkinci Öğretim yazmayı düşünüyorum. Şimdi iki sorum olacak;
Birincisi aynı kurumda hem öğrenci hemde memur olma şansım varmı ?
Diğeride DGS sonucları yerleştirmeleri falan KPSS'den önce olacak. KPSS'de okulum dışında başka bir yere atanırsam, okuduğum yere geçme gibi bir şansım varmı ? Ve ikisinide başarmam durumunda sınavlara falan gidip gelirken problem edilir mi ?
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6560 yazan osman1
Aynı anda öğrenci ve memur olmaya engel durum yok gibi. Ama devam mecburiyeti varsa, okula gitmek sorun olabilir. Bazı kurumlar eğitim özrüne atamalarda sıcak bakarken bazıları bakmamaktadır.
Atamanız yapılırsa, adaylık dönemi içerisinde okulunuzun bulunduğu yere naklen atanmanız zor olabilir.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6563 yazan lazslo
Adaylık döneminde yerini değiştirmen normal olarak mümkün değil. ancak bakandan torpil vs. bulup bi geçici görev ayarlarsan olabilir. eğitim özrü durumu sebebiyle atanmak istesende aday olduğun için izin vermezler zaten. yani planladığın şekilde yapman pek mümkün görünmüyor. ama aynı şehirde ikinci öğretim olur gündüz çalışır gece okursun o başka

Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.