logo yeni

× Burada disiplin soruşturmaları, disiplin cezaları, görevden uzaklaştırma gibi konularda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Amirlerime mail gönderdim ceza alırmıyım?

Daha
2 yıl 8 ay önce #6685 yazan murtaza
İşyerindeki bazı sorunları dile getirmek için kurumdaki bütün amirlere mail gönderdim. Arkadaşlar ceza alırsın diyorlar. Yaptığım suç mu? Kimseyi şikayet etmedim sadece gördüğüm aksaklıkları yazdım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #6688 yazan salih kanat
ne yazdınki merak ettim şimdi :cheer: mail atarak şikayet ilginç bir yöntemmiş ancak şikayet ve müracat yönetmeliğine aykırı olduğu için öyle söylemiş olabilirler benimde tam bilgim yok.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6702 yazan murtaza
Sosyal faaliyetleri artıralım, amirler memurlara karşı duyarlı olursa motivasyonumuz artar, kurumda personel birbirine genellikle küs olduğunu söyledim mesajda.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6711 yazan salih kanat
cevap geldimi peki

Daha
2 yıl 8 ay önce #6734 yazan murtaza
Bugün savunmam istendi. usulsüz müracaat ve şikayet suçunu işlemişim meğerse :(

Daha
2 yıl 8 ay önce #6845 yazan emircan alim
kusura bakma ama haketmişsin. iyiniyetle hareket etiğin belli ama millet birbirinin açığını arıyor nasıl bulsamda bir disiplin cezası geçirsem diye.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6856 yazan murtaza
uyarma cezası verdiler sağlolsunlar. Ama daha 6 ay önce aynı suçtan dolayı ceza almıştım. Şimdi ağırlaşması gerekmez miydi

Daha
2 yıl 8 ay önce #6878 yazan turanaga
Size kafayı takmış amir anlaşılan.

Daha
2 yıl 7 ay önce #7144 yazan semazen

murtaza yazan: uyarma cezası verdiler sağlolsunlar. Ama daha 6 ay önce aynı suçtan dolayı ceza almıştım. Şimdi ağırlaşması gerekmez miydi

Uyarma cezası olduğuna eminmisin. Genelde uyarı yazısı ile uyarma cezası birbirine karıştırılıyor. belki sadece uyarı yazısı almışsındır.

Daha
2 yıl 7 ay önce #7149 yazan murtaza
Verilen ceza uyarma cezası. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 125/A/d maddesine göre deniyor.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.503 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.