logo yeni

× Burada disiplin soruşturmaları, disiplin cezaları, görevden uzaklaştırma gibi konularda paylaşımda bulunabilirsiniz.

SİTEDEKİ EMSAL KARARLARIN ASILLARININ TEMİNİ

Daha
2 yıl 9 ay önce #5997 yazan SÜLEYMANOĞLU
ÖNCELİKLER SİTE YÖNETİCİLERİNE VE EDİTÖRLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.. ""ADLİ YARGILAMAYA KONU OLAN BİR OLAYDA İDARİ CEZA VERİLMESİNDE YARGILAMA SONUCUNUN BEKLENİLMESİ"" BAŞLIĞI ALTINDA SİTEDE SUNULAN EMSAL KARARIN ASLI BENİM İÇİN ÖNEMLİ. TEMİN ETMEM LAZIM. ELİNDE BU KARARIN ASLI OLAN VEYA NEREDEN TEMİN EDEBİLECEĞİMİ BİLEN BİR ARKADAŞ VAR İSE Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞIR İSE ÇOK SEVİNİRİM. DİSİPLİN KURULU BENDEN BU KARARIN TAM METNİNİN BİR FOTOKOPİSİNİ İSTİYOR..(MALUM KENDİLERİ ARAYIP UĞRAŞMAK İSTEMİYOR.YARGILANAN BENİM..) ELİNDE BU KARAR OLAN BİR ARKADAŞ VAR İSE LÜTFEN ULAŞTIRSIN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ. İLGİLİ MAHKEMENİN UYAP SORGULAMASINDAN ESAS VE KARAR NODAN SORGULADIM AMA BULAMADIM. SİTE YÖNETİCİLERİ VEYA EDİTÖR ARKADAŞLARDA VAR İSE GÖNDERMELERİNİ İSTİRHAM EDİYORUM...SÜREM ÇOK KISITLI LÜTFENN......TEŞEKKÜRLER..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #5999 yazan mithat
Kurumunuzdaki ilgililer de görevleriyle çok ilgiliymiş anlaşılan. Ne demen siz bulacaksınız? Araştıracak ve personel hakkında en doğru uygulamayı yapacak idare. Girsinler google'dan arasınlar bir çok sitede aynı karar var. Olmadı yazsınlar Danıştaya bir yazı bu kararın bir örneğini istesinler,

Daha
2 yıl 9 ay önce #6002 yazan emircan alim
Kararı bulup ona uygun karar vermek disiplin kurulunun görevi. Savunmanızda karara atıf yapmanız yeterlidir. gerisini onlar halletmelidir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.336 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.