logo yeni

× Burada disiplin soruşturmaları, disiplin cezaları, görevden uzaklaştırma gibi konularda paylaşımda bulunabilirsiniz.

DİSİPLİN CEZASIMI UYARI YAZISIMI

Daha
2 yıl 11 ay önce #4934 yazan secip0
konu:Uyarı

syn;*******

**/12/2013 salı mesaiye geç geldiğiniz tespit edilmiştir.Bundan sonra mesaiye zamanında gelmeniz hususunda ''UYARIR'' mesai saatlerinize dikkat etmenizi rica ederim

amir böyle bir yazı verdi bana bu disiplin cezasımı oluyor.disiplin cezası vermesi için savunmamı istemesi gerekmez miydi.halbuki geç kaldığım zaman amirle konuştum durumu arz etiydim bir gün sonra bu yazıyı verdi.şimdi ne yapmam gerekiyor. Disiplin cezası mı . :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :(

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4943 yazan Kül Tigin
Sayın secip0
Söz konusu yazı bir uyarma yazısı olup disiplin cezası anlamındaki uyarma değildir. İçiniz rahat olsun ancak aynı olayın tekrarlanması durumunda amirleriniz tarafından disiplin soruşturması açılması mümkündür.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 11 ay önce #4962 yazan scandisk
benzer bir konu vardı forumda açılmıştı ama şimdi bulamadım. seni dikkatli olman için uyarmışlar ceza yok.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4967 yazan secip0
10 dakika geç kaldım diye verdi.halbuki geç kaldığımı konuştuk durumu arz etiydim tamam dedi bir daha olmasın dedi. bir gün sonra bu yazıyı verdi.Nasıl bir tezatlık var.5 yada 10 dakika geç gelince hemen yazımı verilir insana ,engeli olduğum için i yapılıyor.engelilerin önüne neden bir engel daha koyuyorlar

Daha
2 yıl 11 ay önce #4969 yazan metinc
ne yazıkki böyle tiplerde var işte. adama biraz yetki verince kendini kaybeden tipler

Sayfa oluşturma zamanı: 0.404 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.