logo yeni

× Burada disiplin soruşturmaları, disiplin cezaları, görevden uzaklaştırma gibi konularda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Memura dikkati çekme yazısının anlamı nedir

Daha
3 yıl 2 ay önce #2293 yazan mustafa çakırcalı
Yapılan disiplin soruşturması sonucunda gelen yazıda dikkatiniz çekilmiştir deniliyor. Dikkati çekme diye bir ceza olmadığını biliyorum ama uyarma cezasımı verildi diyede tereddüt yaşadım. Uyarma cezası alanlara dikkatiniz çekilmiştirmi diyor?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #2296 yazan QIRIX
UYARMA CEZASI ALMIŞ OLSAYDINI. YAZI ŞÖYLE BAŞLARDI.657 MEMURLAR KANUNUNUN 125 MADDESİNİN BİLMEM NE BENDİNDE BELİRTİLEN HALLDEN-HALLDEDEN DOLAYI HAKKINIZDA UYARMA DDİSPLİN CEZSI VERİMİŞTİR.

İZİRAZINIZ VARSA ŞU KADAR SÜĞREDE İDARE MAHKEMESİNE VEYA BİR ÜST DİSİPLİN KURULUNUZA MUCAAT ETMENİZ GEREKEMEKTEDİR.

BUNLARE YOKSA TAKMA GİTSİN. DAHA NET EMİN OLMAK İSTİYORSAN SANA GELEN YAZIYI OLDUĞU GİBİ BURDA YAZ BAKALIM.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce #2305 yazan Kül Tigin
Konu hakkında sitemize daha öncede gelen sorular nedeniyle bir haber hazırlanmıştır. İlgili habere yarın sitemizden ulaşabilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 1 ay önce #2316 yazan birgul
Demek ki, bazı amirler ceza verecek birşey bulamadığında bile, memurun moralini bozacak uyduruk işlemler yapabiliyorlar.

Daha
Daha
3 yıl 1 ay önce #2328 yazan semazen
dikkati çekme yazısını bende uyrma cezası zannediyordum. teşekkürler memurunyeri bunuda öğrenmiş oldum

Daha
3 yıl 1 ay önce #2350 yazan mustafa çakırcalı
yardımlarınız için teşekkür ederim

Daha
3 yıl 1 ay önce #2416 yazan kenan sever
Dikkati çekme yazısı uydurulmuş bir şeydir "ceza veririm bir daha ki sefere haaa" der gibi

Daha
3 yıl 1 ay önce #2419 yazan osman1
Disiplin cezası verecek bir kusur bulamayan amirin, gücünü gösterme ihtiyacı hissetmesi de denebilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.435 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.