logo yeni

× Burada disiplin soruşturmaları, disiplin cezaları, görevden uzaklaştırma gibi konularda paylaşımda bulunabilirsiniz.

kamu da yeni işci

Daha
4 ay 5 gün önce #14291 yazan trakonya06
Merhaba ,
Yazdıklarım sizlerede anlamsız gelebilir ama bu konu beni intihara kadar sürükledi.Kalp desen aynı tansiyon düşük ve yeşil reçeteli ilaç başlandı.Durum şu ben 6 ay önce işe başladım .Şefim Başka bir yere sürülmüş .Ve amirlerim onun yaptığı tüm işi bana yaptırıyordu.5 ay sonra geri gelen şef tabi bana devamlı kinayeli yaklaşıyor.Bir gün kurum genel müdürü beni çağırdı ,yanında şef ,müdür yardımcısı,ve bölüm başkanı sordukları soruları cevapladım.Ofis içrisindeki olayları anlattım .Buraya kadat herşey iyi sonra bölüm başkanımız genel müd. Şefi dışarıda da görüşmüş dedi brnde evet pastanede yarım saat oturduk dedim ve maalesef bunu inkar ettiği için şef hakımda soruştutma açıldı .Sebepte whatsapp görüşmesinin fotosu olduğu ndan kendi yapmış demeleri,bu sebepten işime son verilirmi lütfen yardım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 5 gün önce - 4 ay 5 gün önce #14293 yazan kuzey
çalışan ile şefinin pastanede oturması neden suç olsun ki. telefonda mesajlaşmaları da normal.
Son Düzenleme: 4 ay 5 gün önce yazan kuzey.

Daha
4 ay 5 gün önce #14294 yazan trakonya06
sorun şefin dediği tarafını seç.Ve ne bunu nede buluşmayı kabul ediyor.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.399 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.