logo yeni

× Burada B grubu kadrolar ve diğer memur sınavları, soru ve cevaplar ile mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

AÖF Önlisans Bölümleri Hakkında

Daha
3 yıl 2 ay önce #620 yazan mehmet85
Öncelikle konuyu nereye açayım diye baya düşündüm ama en uygun yer burası olsa gerek. Şimdi arkadaşlar, ben açıköğretim fakültesi önlisan bölümlerinden birisine kayıt olmaya karar verdim.Sorum şu: KPSS de hangi bölümlerden alım fazla acaba? Daha açık bir ifadeyle hangi bölümü seçsem düşük puanlarla girme şansım var olur.
Bu konuyu başka platformlarda da sordum genelde ''adalet'' söylendi. Ama ben kişisel sebpelerden dolayı adaleti kesinlikle düşünmüyorum. Zaten adalet dışında böyle alım yapan başka bölüm yoksa, hep okumayı istediğim bölümler vardı; felsefe, sosyoloji, ilahiyat gibi. Yanlışlıkla alım fazla olur diye istemediğim bölümleri okumaktan korkuyorum açıkcası.
Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok memnnun olurum. Şimdiden teşekkürler...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #621 yazan lazslo
Bence kesinlikle yerleşmek istiyorsan sağlık teknikerliğiyle ilgili bir bölüm olsun. en son yerleştirmede bir çok sağlık teknikeri kadrosu boş kaldı. Onun dışında adalet kısmını doğru söylemişler bencede.

Daha
3 yıl 2 ay önce #636 yazan mehmet85
AÖF bitirip tekniker ünvanı alınan bir bölüm var mı?

Daha
3 yıl 2 ay önce #644 yazan lazslo

mehmet85 yazan: AÖF bitirip tekniker ünvanı alınan bir bölüm var mı?

Pardon AÖF kısmını görmemişim. Bildiğim kadarıyla aöf de yok sağlık meslekyüksekokulu.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.