logo yeni

× Burada B grubu kadrolar ve diğer memur sınavları, soru ve cevaplar ile mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

2012 kpss p3 puanı 2.kez kullanılabilir mi?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1553 yazan adanali400
2012/2 kpss p3 puanı ile 657 ye tabi mühendis olarak 8 ay önce bir devlet kurumunda atandım ve halen çalışmaktayım. Bu kurumdan istifa ettikten sonra tekrar 2012 kpss p3 ile 2014/1 atamasında tercih yapabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum...Teşekkürler...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1556 yazan jayjay
hayır sadece açıktan kullanırsın bu puanı

Daha
3 yıl 2 ay önce #1558 yazan Kül Tigin

adanali400 yazan: 2012/2 kpss p3 puanı ile 657 ye tabi mühendis olarak 8 ay önce bir devlet kurumunda atandım ve halen çalışmaktayım. Bu kurumdan istifa ettikten sonra tekrar 2012 kpss p3 ile 2014/1 atamasında tercih yapabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum...Teşekkürler...

KPSS yerleştirmelerinde, B grubu kadrolara KPSS puanıyla ÖSYM tarafından merkezi yerleştirmelerde tercihte bulunan ve herhangi bir kadro ya da pozisyona yerleştirmesi yapılan adaylar, ataması yapılmasa dahi aynı puanı bir daha kullanamazlar.
Burada karıştırılmaması gereken nokta, A grubu kadrolar ile merkezi yerleştirme dışında yapılan kurumsal yerleştirmelerin bundan istisna olmasıdır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 2 ay önce #1576 yazan adanali400
bilgilendirmeniz için teşekkür ederim...
şu anda Adli Tıp alım yapıyor ve başvuru için 2012 kpss P3 puanı istiyor. ben bu puanımı 2012/2 atamasında kullandığım halde bu ara atamada da kullanırsam bir sakınca olmaz o zaman. Ya da?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1578 yazan Kül Tigin
Adli tıp kurumu tarafından yapılan alım ilanı merkezi değil kurumsal bir yerleştirme olduğu için başvurabileceğinizi düşünmekteyim.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1585 yazan adanali400
bunun kesin cevabını nereden öğrenebilirim...

Daha
3 yıl 2 ay önce #1590 yazan Kül Tigin

adanali400 yazan: bunun kesin cevabını nereden öğrenebilirim...

Adli Tıp Kurumu personel biriminden öğrenebilirsiniz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1609 yazan adanali400
teşekkürler...

Daha
3 yıl 2 ay önce #1640 yazan scandisk
Devlet personel daire başkanlığının görüşü vardı galiba

Sayfa oluşturma zamanı: 0.378 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.