logo yeni

× Burada B grubu kadrolar ve diğer memur sınavları, soru ve cevaplar ile mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR ORTAÖĞRETİM KPSS

Daha
2 yıl 4 gün önce #9214

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba . Kpss puanım 84.30422 ve başarı sıram 17918 . Ben anadolu lisesi mezunuyum ve şu an çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü 3.sınıf öğrencisiyim . Benim tercih alanlarım nelerdir ve şansım nedir bunu merak ediyorum . Sadece hizmetli ve şoför kadrosuna mı girebilirim anadolu lisesi mezunu olduğum için ? Üniversitelerin açtığı memurluk kadrolarına girebilir miyim ve bunu okulumla birlikte nasıl yürütebilirim ? Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim .

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 4 gün önce #9215

Herhalde kpss ye ortaöğretim seviyesinden girdin. Böyle olduğunu kabul edersek:
2001 kodlu tüm kadrolara başvurabilirsin. Yani özel bir eğitim gerektirmeyen tüm mesleklere girmen mümkündür. bu kadrolar şoför hizmetli olabileceği gibi memur kadroları da olabilir yeter ki nitelik kodu tutsun. Üniversiteler örneğin 2001 kodlu memur kadrosu açarlarsa onlra girebilirsin. Puanın fena değil ama memur vs. kadro arıyorsan bunların sayısı az işin zor gibi.
Okulla memuriyeti bir arada yürütmen ise çok zor. Kurumun gündüz okula gitmene izin vermeyecektir. İkinci öğretimde sıkıntı çıkmaz ama normal ögretimde biraz kurumu biraz okulu idare ederek yürütmen çok zor olacaktır.

Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: sefa4545

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 4 gün önce #9216

Bende normal öğretimim ikisini yönetmek sizinde dediğiniz gibi zor olacak gibi gözüküyor . En iyisi şimdiden alan kpss için çalışmalara başlamak :) teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 3 gün önce #9228

Mesai saatleri içinde öğrenim için izin alamazsın hesaplarını buna göre yap.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.532 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.