logo yeni

DNA TESTİ VE BABALIK DAVASI HAKKINDA.

Daha
4 ay 1 hafta önce #14284 yazan Astsubay7979
Öncelikle iyi çalışmalar dilerim.
Biliyorum belki biraz saçma gelecek belki de geç kalınmış olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu konuda bana vereceğiniz bilgi gerçekten benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürederim.
Boşandığım eşimden biri erkek 16 yaşında, diğeri ise kız 10 yaşında olmak üzere toplamda iki çocuğum vardır.
Şu anda evli bulunduğum eşimden çocuğum yok ve çocuk olmuyor.
Halbuki eşiminde boşandığı eşinden iki adet erkek çocuğu var (çocuklar babasıyla yaşıyor)
Uzun yılllardır kafamı kurcalıyordu benim ilk eşimden olan çocukların gerçekten bana ait olup olmadıkları ne bileyim böyle hissediyorum işte sanki bana ait değillermiş gibi ve birde şu anda ki evli eşimden de çocuğumuz olmaması beni düşündürüyor.
Size sorum şu;
ilk eşimden olan çocukların bana ait olup olmadığı konusunda DNA testi veya babalık davası artık ne yapılması gerekiyorsa bana bilgi verebilirmisiniz rica etsem. İzleyebileceğim yolları yazarsanız sevinirim ve eğer DNA testi talebi yapacaksam kesinlikle DNA testi yapılır mı yoksa karşı taraf itiraz ederse DNA testi yapılmama şansı var mı ?
Lütfen bana bu konuda izleyeceğim yollar konusunda bilgi veriniz.
Teşekkür ederim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 1 hafta önce #14286 yazan metinc
Buradaki insanların uzmanlık alanı personel hukuku. Dolayısıyla bu konuda sana yardıımcı olabileceklerini sanmıyorum. En iyisi bu konuda hukuki yardım için avukatlarla görüşmen olacaktır.

Daha
4 ay 1 hafta önce #14288 yazan mtuncer_06
Sevgili sayın abicim bu konular çok karışık kafana giren fitneleri bir tarafa at çocukların yaşayacaklarını düşün yanılırsan ne olacak televizyonlara çıkarsan ne olacak bunları düşün onlar senin çocukların ne olursa olsun sana tavsiyem ALLAH'a (c.c) yönel gerisini boşver.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.403 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.