logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

sözleşmelinin şube müdürü olması

Daha
2 yıl 2 ay önce #8834 yazan salih kanat
sözleşmeli çalışan bir akrabam şube müdürü kadrosuna atanabilmek için kendisine söz verildiğin ve önümüzdeki yıl atanacağını söyledi. Bende kendisini oyaladıklarını sözleşmeli birinin şube müdürü olamayacağını söyledim ama çok kendinden emin konuşunca bende tereddüt yaşadım. siz ne dersiniz böyle bir şey mümkünmüdür

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 ay önce #8838 yazan metinc
böyle bir şey olmaz ama balığın kavağa çıktığı bir dönemi yaşıyoruz.

Daha
2 yıl 2 ay önce #8845 yazan narmenx
Sözleşmeli çalışıyor derken,hangi kanuna tabi sözleşmeli çalıştığı önem taşıyor.Eğer 399/2 sayılı sözleşmeli olarak görev yapıyorsa,657 ye tabi Şube Müdürü kadrosuna atanabilir.Bu nedenle kişinin hangi kurumda çalıştığını ve söyleşmenin mahiyetini bilmek gerekir.

salih kanat yazan: sözleşmeli çalışan bir akrabam şube müdürü kadrosuna atanabilmek için kendisine söz verildiğin ve önümüzdeki yıl atanacağını söyledi. Bende kendisini oyaladıklarını sözleşmeli birinin şube müdürü olamayacağını söyledim ama çok kendinden emin konuşunca bende tereddüt yaşadım. siz ne dersiniz böyle bir şey mümkünmüdür

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
2 yıl 2 ay önce #8850 yazan salih kanat

narmenx yazan: Sözleşmeli çalışıyor derken,hangi kanuna tabi sözleşmeli çalıştığı önem taşıyor.Eğer 399/2 sayılı sözleşmeli olarak görev yapıyorsa,657 ye tabi Şube Müdürü kadrosuna atanabilir.Bu nedenle kişinin hangi kurumda çalıştığını ve söyleşmenin mahiyetini bilmek gerekir.

salih kanat yazan: sözleşmeli çalışan bir akrabam şube müdürü kadrosuna atanabilmek için kendisine söz verildiğin ve önümüzdeki yıl atanacağını söyledi. Bende kendisini oyaladıklarını sözleşmeli birinin şube müdürü olamayacağını söyledim ama çok kendinden emin konuşunca bende tereddüt yaşadım. siz ne dersiniz böyle bir şey mümkünmüdür

4b maddesine göre sözleşmeli olarak çalışıyor. zaten atanamayacağını kendiside öğrenmiş nihayet

Daha
2 yıl 2 ay önce #8868 yazan metinc
nereden söz verildiği önemli. eğer bir siyasetçi söz verdiyse zaten onlar olmayacak şeylerede söz veriyorlar. ama bürokratsa bürokratın bunun olmayacağını bilmesi lazım.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.330 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.