logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt?

Daha
2 yıl 3 ay önce - 2 yıl 3 ay önce #8720 yazan esma
Merhaba arkadaşlar. bir konuda kararsız kaldım size danışmak istedim. ben 2014 dgs'den Mevlana Üniversitesi %50 burslu Bilgisayar Mühendisliğine yerleştim. birde mebde 2 yıllık memurum . şimdi çalıştığım memleket konya ya cok uzak. tayin almakta sıkıntı çekiyorum. bir de kayıt yapıp dondurmayı düşünüyorum. ama ya sonra tayin alamazsam param yanarsa. birde mühendislikte devam etme (hazırlık sınıfında) zorunluluğu var. memur olarakta kalmak istemiyorum. ne yapacağım da bilmiyorum.
Son Düzenleme: 2 yıl 3 ay önce yazan esma.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8721 yazan kemal cebi
zor bir durum, aday memur değilsen tayin için uğraşman daha mantıklı gibi.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8722 yazan esma
yok ya adaylık yok dedim ya 2 yıllık memurum adaylık bir yılda kalkıyor benim coktan kalkmış.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8724 yazan NEDVED
İŞİN BENİM Kİ KADAR ZOR .İKİMİZ DE ZOR BİR KARAR ARİFESİNDEYİZ.

http://memurunyeri.com/forum/konu-disi/959-benim-yerimde-siz-olsaydiniz-ne-yapardiniz.html

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
2 yıl 3 ay önce #8725 yazan kemal cebi
bazı kurumlarda 2 yılda kalkıyor adaylık. O yüzden dedim esma hanım benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8727 yazan esma
benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir. Kemal bey anlamadım doğrusu mesajınızı torpilim yok. tayinde vermiyorlar evlen git diyorlar konyalı nerden bulayım buldum diyelim pat diye evlenilmez ki.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8728 yazan QIRIX
%50 BURSLUDA ÖDEYECEĞİN ÜCRET NE KADAR?

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
2 yıl 3 ay önce #8729 yazan esma
9 milyar 212 lira neden sordunuz.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8731 yazan kemal cebi

esma yazan: benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir. Kemal bey anlamadım doğrusu mesajınızı torpilim yok. tayinde vermiyorlar evlen git diyorlar konyalı nerden bulayım buldum diyelim pat diye evlenilmez ki.

Çok aranınca bir yerlerden birileri bulunuyor. Başka türlü dava açmak zorundasın . Burada görmüştüm galiba eğitim mazeretinden dolayı dava kazananlar vardı. Ama bu yol bence daha zor.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8734 yazan esma
çevremde yok birileri cok aradım devreye koyacak birini bulamadım. torpilim de yok galba mühendislik sevdasından vazgeçeceğim. ailem gitmemi istemiyor. okul iş zor olur diyorlar. 26 yaşındayım şimdi yapmazsam ilerde hiç yükselemem. yerimde sayarım bu da bana göre değil. ne yapacağım bilmiyorum.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.390 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.