logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

kurumlar arası geçiş yapmanın şartları nelerdir.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8541 yazan esma
kurumlar arası geçiş yapmanın şartları nelerdir. hizmet yılı var mı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8545 yazan metinc
Hizmet yılı şartı yok Esma hanım . Ancak asaletinizin tasdik olması lazım. Ayrıca naklen atanacağınız kadronun görevde yükselme niteliğinde olmaması lazım. Elbette gerekli torpil işlerinin iki kurum içinde halledilmesi lazım. Bunlar tamamsa naklen başka bir kuruma atanırsınız.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8547 yazan esma
benim iş arkadaşım gazi üniversitesinden milli eğitime geçiş yaptı o nasıl yapmış. üniversitelerden geçiş olmuyor diye biliyordum.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8548 yazan metinc
Torpil olayını halletmişse sorun yoktur. Üniversitelerden diğer kurumlara naklen atanmayı yasaklayan bir durum yok. Ancak bildiğim kadarıyla üniversitede naklen atanmak için muvafakat almak zor olabiliyor. rektörü ikna ederseniz o sorunda kalmıyor.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8553 yazan esma
demekki arkadaşın torpili sağlammış.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8554 yazan esma
benim tek torpilim var o da Allah.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: el_hüseyni

Sayfa oluşturma zamanı: 0.335 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.