logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

meb 2014 engelli personel yer değişikliği

Daha
2 yıl 4 ay önce #8222 yazan çetinkaya
http://ikgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2014_07/10062947_engelli_yer_deg_2014.pdf

hayırlı uğurlu olsun

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 4 ay önce #8223 yazan feylesof
Milli eğitimi tebrik etmek lazım. Aslında kanun gereğini yaptığı için bir kurumu takdir etmekte saçma ama diğer kurumların bu konuyu önemsemediğini görünce millii eğitim tebriği hak ediyor.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 4 ay önce #8235 yazan scandisk
benim anlamadığım neden bu düzenlemeyi yönetmelikle yapmıyorlar. her yıl yazı çıkmasını beklemek gerekecek öbür türlü halbuki yönetmelikte yer alsa yazı çıktı çıkmadı derdi olmayacak.

Daha
2 yıl 4 ay önce - 2 yıl 4 ay önce #8243 yazan çetinkaya
GÖREVİ : HİZMETLİ
ÜNVANI : YHS
ADI SOYADI :
TC KİMLİK NO :
BABA ADI :
MEMLEKETİ :
DOĞUM TARİHİ :
MEMURİYETE BAŞLAMA TARİHİ :
SİCİL NO :
ÖZÜ : Engelli Personel Yer Değişikliği Talebi

.............................. İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iletilmek üzere)

………… tarihinde Yardımcı hizmetler personeli sınıfında (hizmetli) ilk atama ile ……….. ilköğretim okuluna hizmetli olarak atandım. Kurumum tarafından adaylığım kaldırılmış olup, memuriyetim öncesinden gelen ve ekli sağlık kurulu raporu doğrultusunda belgelediğim engelim sebebiyle Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün 10.07.2014 tarih ve 2920977 sayılı yazısında belirttiği hususlara istinaden …… İli ……. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde münhal bir kadroya tayin işlemimin yapılması hususunda;
Gereğini saygılarımla arz ederim.

İSİM İMZA
ADRES TEL

EKLER :1-Sağlık kurulu raporu(2 adet)
2-Aileme ait ikametgah belgesi
Son Düzenleme: 2 yıl 4 ay önce yazan çetinkaya.

Daha
2 yıl 4 ay önce - 2 yıl 4 ay önce #8244 yazan feylesof
Başvurumu yaptın?

çetinkaya yazan: GÖREVİ : HİZMETLİ
ÜNVANI : YHS
ADI SOYADI :
TC KİMLİK NO :
BABA ADI :
MEMLEKETİ :
DOĞUM TARİHİ :
MEMURİYETE BAŞLAMA TARİHİ :
SİCİL NO :
ÖZÜ : Engelli Personel Yer Değişikliği Talebi

.............................. İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iletilmek üzere)

………… tarihinde Yardımcı hizmetler personeli sınıfında (hizmetli) ilk atama ile ……….. ilköğretim okuluna hizmetli olarak atandım. Kurumum tarafından adaylığım kaldırılmış olup, memuriyetim öncesinden gelen ve ekli sağlık kurulu raporu doğrultusunda belgelediğim engelim sebebiyle Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün 10.07.2014 tarih ve 2920977 sayılı yazısında belirttiği hususlara istinaden …… İli ……. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde münhal bir kadroya tayin işlemimin yapılması hususunda;
Gereğini saygılarımla arz ederim.

İSİM İMZA
ADRES TEL

EKLER :1-Sağlık kurulu raporu(2 adet)
2-Aileme ait ikametgah belgesi

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Son Düzenleme: 2 yıl 4 ay önce yazan feylesof.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8258 yazan çetinkaya
ben pazartesi günü başvurumu yaptım sonuç ne olur bilmiyorum dilekçemi bu şekilde yazdım raporlarımı ekledim stajerlik kaldırma belgemi ekledin ailemin ikametgah belgesini hizmet belgesini özlük kartını ikgm yazısını herşeyi ekledim üst yazı ile gönderdik sonuç tahminime göre seçimden sonra olur çünkü görev alma ihtimalimizi değerlendirebilirler

Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.