logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

üniversiteler arası nakille geçiş

Daha
2 yıl 4 ay önce #8187 yazan semdyt35
herkese iyi günler,iyi çalışmalar..
bulunduğum üniversite hastanesinde 10 yıldan fazla 657 kadrolu 3/2 . DERECE kadroda sağlık personeliyim.....başak bir şehirde üniversite hastanesine nakille geçmek istiyorum...ancak karşı taraf ihtiyacı olmasına rağmen 1. derece boş kadrosu olduğunu ve 3. kadroda olduğum için beni alamayacaklarını söyledi...ben 3. kadroya gelmiş bir memurun 1. derece atanabileceğini biliyordum..yanlış mı biliyorum...bilgi sahibi olanlar paylaşırsa sevinirim....iyi çalışmalar

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 4 ay önce #8190 yazan metinc
Kadronun sınıfı SH ise torba kadro yoluyla atanamıyorsun. Yani eskiden SH sınıfıda atanabiliyordu ama sanırım 2013 teki torba yasa ile SH sınıfındaki bir kadroya torba yoluyla atanmaya yasak geldi. O yüzden müktesebin 1 e gelmeden SH sınıfı bir kadroya atanamazsın.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8191 yazan Kül Tigin
Sayın semdyt35
2013 yılında torba kadro ile yapılan değişiklik ile Sağlık ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki kodralara atanacaklar için 68/B maddesinin uygulanmasına(torba kadro) son verildi.
Dolayısıyla artık 1 inci derece bir kadroya(SH sınıfından) atanmak için 657 sayılı Kanunun 68/A maddesindeki süre sınırlamasına(1 derece için 3 yıl) tabi olarak yükselmeniz gerekmektedir.
Detay için aşağıda linkini verdiğim yazıyı inceleyebilirsiniz.
Yazı

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 3 ay önce #8464 yazan ssuzan
hangi akla hizmet bu düzenlemeyi getirdilerse. bütünb memurların yararlandığı torba kadro yükselmesinden sağlıkçılar neden yararlanamıyor?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.