logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

çok önemli lütfenn yardım

Daha
3 yıl 2 ay önce #562 yazan hakan78
öncelikle herkese selamlar ben hayatımın planlarını kurmak üzereyim ve bunu vereceğiniz cevaplara göre yapıcam
önlisans olarak atanmak üzereyim aynı zamanda dgs ile lisansı bitirmek üzereyim şuan herhangi bir kuruma atanmış olsam ileride a grubu kadrolarından uzmanlıga geçmek istediğim taktirde bi sorun çıkarmı kolay olması için örnek vereyim

sgk da memurum ve lisans a grubundan vergi müfettişliği sınavını kazandım sgk da memur oldugum için müfettişlik sınavını kazanmıs olmama ragmen geçiş yapamazmıyım ?

çok acilll lütfennnnn....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #563 yazan NEDVED
ÖNCE SEN Bİ ATAN. DGS İLE OKULUNU YİNE BİTİR. İLERİDE UZMANLIĞA TANMANDA KARİYER BASAMAKLARINI ÇIKMAN HER HALÜKARDA MÜMKÜN Kİ...

BAK BEN SANA ÖRNEK VEREYİM. BEN ŞUAN BİR KURUMDA HİZMETLİYİM. YARIN ÖBÜRGÜN 4 YILLIK OKULUM BİTİNCE LİSAN DÜZEYİN TEKRAR SINAVA GİRDİM VE BAŞKA BİR KURUMU KAZANDIM GİTTİM ORDA ÖĞRETMEN OLAMAZMIYIM SENCE?

BAL GİBİ DE OLURUM.. ÖRNEKLERİ ÇOK Kİ

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #564 yazan hakan78
hocam ben atandım gözüyle bakıyorm yani inşallah olcak önlisans muhasebe 84 puan gelicek gibi duruo bu sene lisans bitcek eğer sordugum sorunun cevabı hayır ise tercih yapmıcam çünkü yeterince iktisat bilgim var ve kesinlikle a grubuna girmek istiyorum bu yüzden üzerine düşüyorum

Daha
3 yıl 2 ay önce #565 yazan nilüfer

hakan78 yazan: öncelikle herkese selamlar ben hayatımın planlarını kurmak üzereyim ve bunu vereceğiniz cevaplara göre yapıcam
önlisans olarak atanmak üzereyim aynı zamanda dgs ile lisansı bitirmek üzereyim şuan herhangi bir kuruma atanmış olsam ileride a grubu kadrolarından uzmanlıga geçmek istediğim taktirde bi sorun çıkarmı kolay olması için örnek vereyim

sgk da memurum ve lisans a grubundan vergi müfettişliği sınavını kazandım sgk da memur oldugum için müfettişlik sınavını kazanmıs olmama ragmen geçiş yapamazmıyım ?

çok acilll lütfennnnn....

Tek sorun kurumunuzun muvafakat vermesi konusunda belki çıkabilir. Muvafakat verilmemesi halinde açılan davalar kazanılmaktadır. Göreve başlayın derim.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #566 yazan hakan78
cevaplarınız için çok teşekkür ederim :)

Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.