logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

belediyeye geçmek avantajlımıdır?

Daha
2 yıl 5 ay önce #7734 yazan kemal gökay
halen çalıştığım kurumumdan belediyeye geçme imkanım olabilir. belediye geçmemin ücret yönünden avantajlı olabileceği söylendi doğrumudur?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #7735 yazan Çalkarakuş
Konuyla ilgili linkteki haberi okumanızda fayda var. Sorunuza cevap teşkil edecektir.
http://memurunyeri.com/memur/ucret/6002-sosyal-denge-tazminati-nedir-ve-kimlere-odenir.html

Daha
2 yıl 5 ay önce #7736 yazan mateş
Belediyeye geçmek maddi açıdan avantajlıdır ve imkanları daha fazladır.(Şehir İçi Toplu Ulaşım,Otopark,Kültür ve Sosyal Tesisler vb ücretsiz olur..)Tabi gideceğin belediye büyük olmalıki kurumsallığı olsun küçük belediyelere geçmeni kesinlikle tavsiye etmem,eğer geçeceksen büyükşehir belediyelerine ve ya büyük bir belediyeye geç..Belediyelerde maddi olarak iyi olmasının sebebide Belediye meclisinden geçerse ve başkanın inisiyatifiyle verilecek sosyal denge tazminatıdır,tamamen inisiyatife verilecek bir şey yani x belediyesi 200 TL de verir 700 TL de aşağıdaki linkteki haberi yeni gördüm mesela bende şaşırdım...

Sosyal Dengede Sanırım Rekor!!

Daha
2 yıl 5 ay önce #7737 yazan osman1
Kanunda açık hüküm var ve ödenebilecek sosyal denge tazminatının aylık brüt tutarı en çok, en yüksek Devlet memuru aylığının (ek gösterge dahil) %100’ü olabiliyor. Bu rakam 2014 yılında brüt 731,48 TL ve net 616,21 TL olmaktadır. Daha yüksek tazminat ödenmesine imkan veren bir düzenleme yok bildiğim kadarıyla. 1000 tl üzerinde sosyal denge tazminatı ödeneceğine ilişkin haberin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7745 yazan keremcem
benim arkadaş var belediyede çalışıyordu. kadrosu zabıta memuru istemediği halde evrak memurluğu yaptırıyorlarmış. yapabileceği bir şeyde yok. anlayacağın çok siyasi yerler böylede bir sıkıntısı var yani ona göre

Sayfa oluşturma zamanı: 0.351 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.