logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

kurumlar arası geçis

Daha
2 yıl 6 ay önce #7633 yazan sertakan
mrba arkadaşlar eşim belediyeye malı hızmetler uzman yardımcısı olarak atandı.... 6 yıl boyunca atama hakkı yok...ben unıversıte hastahanesınde hemsıre olarak çalışıyorum...eşimin atandığı ılçenın bağlı olduğu ılde unıversıte hastahenesı bulunmuyor....sağlık bakanlığına dılekce ıle durumumuzu bıldırdık bıze es durumu kuraları ıle atamamızın olabılecegı bıldırıldı...fakat su tarıhe kadar es durumu kuraları yapılmadı ne zaman yapılcagı da bellı degıl....nasıl esımın yanına gecebılırım.....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 6 ay önce #7636 yazan ssuzan
Üniversite hastanesinde çalışıyorsanız sağlık bakanlığına neden başvurdunuz anlayamadım. Sağlık bakanlığı personeli değilsiniz ki sizi tayin etsinler?

Daha
2 yıl 6 ay önce #7637 yazan metinc
işiniz zor görünüyor çünkü her iki kurumdunda başka illerde teşkilatı yok. yani yer değiştirme ve atama yönetmeliklerine göre yer değiştiremezsiniz. Ancak eşinizin bulunduğu ilde teşkilatı olan başka bir kuruma naklen atanmanız lazım.

Daha
2 yıl 6 ay önce #7648 yazan mtuncer_06
kadronuz hemşire ise herhangi bir sağlık bakanlığı hastanesine başvuru yapınız tabiki ilk önce tanıdık vede sonra torpil (yada hemşire kadrosuyla atanabileceğiniz bir kurum) orası sizi isteyecek daha sonra çalıştığınız kurumdam muvafakat almanız gerekir bunlarda zor ama durumunuzu idareceilere anlatırsanız onlarda yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sertakan

Daha
2 yıl 5 ay önce #7931 yazan scorpion
BENİM BİR SORUM OLACAK?
HASTANEDE HİZMETLİ MEMUR OLARAK ÇALIŞIYORUM KURUM DEĞİŞTİRMEK İÇİN DİLEKÇE VERDİM.ZOR OLMASINA RAĞMEN MUVAKATNAMEMDE YAZILDI.ŞİMDİ NE OLACAK? B)

Daha
2 yıl 5 ay önce #7935 yazan Kül Tigin
Eğer kurumunuz sizin naklen atanmanıza izin verdiyse, sizin yapacağınız pek bir şey kalmamıştır. Kurumlar aralarında gerekli işlemleri hallederler.
Ancak bazen kurumlar dosya gönderiminde vs. naklen atanacak kişiyide devreye sokuyorlar. Bu sebeple bu konuda hem atanmak istediğiniz kurumun hem de kendi kurumunuzun personel birimleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 5 ay önce #7965 yazan scorpion
PEKİ KURUM DEĞİŞTİRİRKEN HİZMETLİ MEMUR YENİ KURUMUNA DİREKT MEMUR OLARAK ATANABİLİRMİ?

Daha
2 yıl 5 ay önce #7967 yazan Kül Tigin
Daha önce memur kadrosunda çalışmadı iseniz atayamaz.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7990 yazan scorpion
İNTERNETTE ACABA YANLIŞMI OKUDUM,YER DEĞİŞTİRMEK SURETİYLE ATAMA YAPILDIĞI ZAMAN LAYIK OLDUĞUNUZ KADROYA ATANIRSINIZ DİYE Bİ YAZI VARDI.ADRESİ ŞİMDİ AKLIMA GELMİYOR. :dry:

Daha
2 yıl 5 ay önce #7998 yazan Kül Tigin

scorpion yazan: İNTERNETTE ACABA YANLIŞMI OKUDUM,YER DEĞİŞTİRMEK SURETİYLE ATAMA YAPILDIĞI ZAMAN LAYIK OLDUĞUNUZ KADROYA ATANIRSINIZ DİYE Bİ YAZI VARDI.ADRESİ ŞİMDİ AKLIMA GELMİYOR. :dry:

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ESASLARINA DAİR GENEL YÖNETMELİK Ek madde 1 de "Kurumlar aynı unvana veya bu unvanın bulunduğu aynı alt gruptaki diğer unvanlara veya daha alt unvanlara naklen atama yapabilir." denilerek naklen başka kuruma atanırken görevde yükselme sınavlarnın by-pass edilmesini önlemiştir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.479 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.