logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

gorevlendirme onaylandi ama amir ilişigimi kesmiyor

Daha
2 yıl 8 ay önce #6527 yazan sukru
s.a oncelikle babam kanser hastasi bakmakla yukumluyum heyet kurul raporuyla dilekcemi verdim onaylandi yazi geldi ama calistigim yerdeki mudur bana 2 ay sonra ilisigini kesicem diyor boyle hakki varmi personel acigi var deyip gecirdi zor tuttum kendimi bilen varsa lutfen cevaplasin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #6529 yazan metinc
Devlet memurları müracaat ve sikayet hakkı çerçevesinde bir üst amire itiraz et. böyle saçmalık olmaz.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6532 yazan emircan alim
ilgili yönetmeliğinize bakın, yani kurumun atama ve yerdeğiştirme yönetmeliğine. ancak bu tür bir geciktirmeye maruz bırakacak bir yetkiye orada yer verildiğini sanmıyorum. Olmazsa arkadaşın dediği gibi müracaat edebilirsin. Tabi en kolay yolu müdürü birilerine arattırmak.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6533 yazan sukru
yok be kardesım bunlar bıldıgın gıbı degıl unuversıtede calsıorum bır myo lundan bababamın ıkamet ettıgı myo gecıcem ama ne yazıkkı boyle dıyor sıkayet edıcemde kımı kıme sıkayet edıcem anladınız

Daha
2 yıl 8 ay önce - 2 yıl 8 ay önce #6534 yazan mithat
Allah gecinden versin de, refakat eden olmadığı için babanızın hayatı tehlikeye girerse o amir vicdani hesabını nasıl verecek. İlla ki kendi başına gelecek ve izin isteyecek ve izni alamayacak o zaman mı anlayacak.
Son Düzenleme: 2 yıl 8 ay önce yazan mithat.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6538 yazan sukru
kardesım benım ıkı ay gıbı bekleme luksum yok babam koy yerınde yanlız yasıyan akcıger kanserı bı adam 2 sene once teshıs edıldı ve ıkı sene bu skılde ıdare ettık ama durumu kotulestıgı ıcın yanına gıtmem lazım bakıma ıhtıyacı vat yanıma gel dıyorum gelmıyor oluceksem kendı evımde koyumde oluyım dıyor sız olsanız bu durumda ne yaparsınız bu durumu mudur de bılıyor bıldıgı halde bana 2 3 ay gıbı beklıcen dıyor

Daha
2 yıl 8 ay önce #6543 yazan metinc
Daire başkanı, fakülte sekreteri ve genel sekreter olmadı rektöre git sırayla. hepside insafsız değildirya bu adamların. insan olan zaten anlar senin halinden izin verir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.396 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.